Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Spellforce: The Order of Dawn

  12:00aktualizováno  11. srpna 7:32
Po několikaměsíčních překladatelských peripetiích a vašem horlivém povzbuzování si konečně můžete stáhnout češtinu do této skvělé fantasy strategie. Zda se nám povedla, to už musíte posoudit sami.

Spellforce: The Order of Dawn - větší obrázek ze hry

Jak jsem již zmínil, překlad trval několik měsíců, během kterých jsme rozhodně nezaháleli. Na přiložených obrázcích je vidět, že se jedná o češtinu se vším všudy, obsažena je kompletní diakritika, s kterou mi pomohl mnohým příznivcům RPG dobře známý Lost_Viking, a titulky k filmům, kterých se ochotně zhostil CyberAngel, zkušený to pardál z překladu Neverwinter Nights a Severance: Blade of Darkness. Právě CyberAngel mě mile překvapil svým vynikajícím překladatelským stylem a podnětnými návrhy a připomínkami, kterými mě častoval při našich dlouhých nočních diskuzích na ICQ. Již teď vám prozradím, že se v budoucnu můžete těšit na další překlady z naší společné produkce ;) Ale i ostatní členové týmu nejsou zcela bez zkušeností. Především David NHL má několik úspěšných překladů za sebou.
No nebudu vás již zdržovat, snad jen posledních věcná připomínka. Čeština funguje pouze na verzi 1.11, proto si nezapomeňte nainstalovat příslušný patch.

Instalace češtiny je snadná. Připravil jsem pro vás dvě verze, jednu, kde jsou přeložené jen texty, ta má zhruba 3 MB a je určena těm, kteří mají pomalé připojení. Druhá verze obsahuje i otitulkovaná videa a je také patřičně velká, kolem 120 MB. Rozhodněte se tedy, na co vaše připojení stačí a podle toho si vyberte. Potom spusťte patch a řiďte se pokyny.

Za celý tým přeje příjemnou zábavu Marty

Download češtiny (s videi) do hry Spellforce: The Order of Dawn (1.11) (120 306 kB)

Download češtiny (s videi) do hry Spellforce: The Order of Dawn (1.11) (122 304 kB) skrze stránky serveru Gameweb.

Download češtiny (pouze text) do hry Spellforce: The Order of Dawn (1.11) (3 113 kB)

Download češtiny (pouze text) do hry Spellforce: The Order of Dawn (1.11) (3 214 kB) skrze stránky serveru Gameweb.

Další informace o hře naleznete na serveru BonusWeb.

Domovská stránka autora češtiny, Martyho, díky za návštěvu.

A zde si můžete prohlédnout várku obrázků z přeložené části
Spellforce: The Order of Dawn - větší obrázek ze hry Spellforce: The Order of Dawn - větší obrázek ze hry Spellforce: The Order of Dawn - větší obrázek ze hry Spellforce: The Order of Dawn - větší obrázek ze hry Spellforce: The Order of Dawn - větší obrázek ze hry Spellforce: The Order of Dawn - větší obrázek ze hry Spellforce: The Order of Dawn - větší obrázek ze hry Spellforce: The Order of Dawn - větší obrázek ze hry Spellforce: The Order of Dawn - větší obrázek ze hry Spellforce: The Order of Dawn - větší obrázek ze hry

Autor:


Nejčtenější

Další z rubriky

Dark souls 3

Dark Souls 3

Zdá se, že uzrála doba a tak nabízím ke stažení naši češtinu do této skoroažnáročné polízanice.

Half Life 2

Half-Life 2

Akční hra Half-Life 2 získala od všech kritiků pozitivní ohlas. Na hře byly pozitivně hodnoceny vlastnosti jako...

King Arthur

King Arthur

Strategie, vycházející z legendy o králi Artušovi a rytířů Kulatého stolu. Čekají vás bitvy v prostředí mytické Anglie,...Najdete na iDNES.cz