Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Doom 3: Resurrection of Evil

  12:00aktualizováno  30. května 10:44
Dnes Hannibal dokončil a hned i poslal ještě jednu, zatím poslední verzi překladu s pořadovým číslem 1.3, která řeší podporu patche 1.3 pro hru a multiplayer.

Doom 3: Resurrection of Evil - větší obrázek ze hry

Příběh hry v datadisku Doom 3: Resurrection of Evil je přeci jen podrobnější než v původní hře Doom 3. Ocitnete se tu v roli inženýra a do rukou se vám dostane i mocný artefakt, jenž vám propůjčí skvělé schopnosti. Pokud ovšem neumíte tolik anglicky, určitě rádi využijete možnosti si hru počeštit. Texty a instalátor mám na svědomí já, s konverzí dat a fonty mi značně pomohl Hannibal.

Instalace:
Verze češtiny 1.1 vyžaduje mít nainstalovanou i češtinu do hlavní hry Doom 3. Až poté spusťte patch, nastavte případně cestu a nechte provést počeštění.
Verze češtiny 1.2 je určená pro verzi hry 1.3, je v ní opraveno pár výrazů a hlavně už obsahuje komplet překlad i základní hry, takže není nutné mít základní verzi hry počeštěnou. Je též vylepšen instalátor. Nemělo by to být složité pro nikoho.
Verze češtiny 1.3 řeší podporu patche 1.3 pro hru a multiplayer. Tuto verzi lze použít jak pro původní verzi hry, tak pro hru s datadiskem - nyní je již vše kompatibilní se všemi verzemi hry...

Upozornění
Tato čeština nesmí být bez souhlasu autorů zveřejněna jinde než na serveru Cestiny.CZ. Pokud chcete češtinu šířit dále, tak jedině odkazem na tuto stránku. Dále nesmí být zmíněný patch bez souhlasu autorů upravován nebo jinak měněn.

Download češtiny verze 1.3 do hry Doom 3: Resurrection of Evil (781 kB)

Download češtiny verze 1.2 do hry Doom 3: Resurrection of Evil (747 kB)

Download češtiny verze 1.1 do hry Doom 3: Resurrection of Evil (109 kB)

K instalaci verze 1.1 budete potřebovat i češtinu do hlavní hry Doom 3

Další informace o hře naleznete na serveru BonusWeb.

Zde si můžete prohlédnout další obrázky z přeložené části
DOOM 3: Ressurection of Evil - větší obrázek ze hry DOOM 3: Ressurection of Evil - větší obrázek ze hry DOOM 3: Ressurection of Evil - větší obrázek ze hry DOOM 3: Ressurection of Evil - větší obrázek ze hry DOOM 3: Ressurection of Evil - větší obrázek ze hry

Autor:


Nejčtenější

Další z rubriky

Half Life 2

Half-Life 2

Akční hra Half-Life 2 získala od všech kritiků pozitivní ohlas. Na hře byly pozitivně hodnoceny vlastnosti jako...

Medal of Honor Allied Asault

Medal of Honor Allied Asault

Další český dabing hry z naší dílny Fénix ProDabing.

Dark souls 3

Dark Souls 3

Zdá se, že uzrála doba a tak nabízím ke stažení naši češtinu do této skoroažnáročné polízanice.Najdete na iDNES.cz