Zoo Tycoon 2: Marine Mania

  12:00aktualizováno  17. prosince 11:29
V tomto dalším datadisku k populární budovatelské strategii se podíváme za dvacítkou mořských živočichů. A potešující zprávou je finalizace oficiální české verze formou titulků ve hře.

Zoo Tycoon 2: Marine Mania, nový datadisk k populární budovatelsko-ekonomicko-naučné strategii Zoo Tycoon 2, se již v lokalizačním oddělení společnosti CD Projekt finalizuje a v průběhu tohoto týdne bude připraven ke schválení český master. Díky datadisku budou moci hráči rozšířit svou virtuální zoo o 20 nových mořských živočichů včetně tučňáků, mořské vydry, delfínů skákavých, kosatek a žraloků. Vystavěte nové pavilony a rovnou v nich se svými svěřenci nacvičite vodní show! Přáli jste si zaplavat si s delfíny? Nyní si to můžete splnit! Nové kampaně zahrnují také záchranu mořských živočichů, jejich uzdravení a vypuštění zpět na volné moře.

Datadisk Zoo Tycoon 2: Marine Mania v profesionální české verzi, tedy titulky ve hře, bude v prodeji od začátku dubna 2007. Jelikož se jedná o datadisk, je třeba mít ke spuštění této hry nainstalovanou originální českou verzi hry Zoo Tycoon 2.


Další informace o hře naleznete na serveru BonusWeb.

Autor:


Nejčtenější

Další z rubriky

Tom Clancy’s Splinter Cell - Conviction

Tom Clancy’s Splinter Cell - Conviction

Další, již pátá špionážní série Splinter Cell je plánována na jaro roku 2010, ale už teď je jasné, že se dočkáme hry s...

Assassin´s Creed 2

Assassin´s Creed 2

Pokračování populárního simulátoru zabijáka Altaira z 12. století ve Svaté zemi se tentokráte bude odehrávat v...Najdete na iDNES.cz