Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Zoo Tycoon 2: Marine Mania

  12:00aktualizováno  17. prosince 11:29
V tomto dalším datadisku k populární budovatelské strategii se podíváme za dvacítkou mořských živočichů. A potešující zprávou je finalizace oficiální české verze formou titulků ve hře.

Zoo Tycoon 2: Marine Mania, nový datadisk k populární budovatelsko-ekonomicko-naučné strategii Zoo Tycoon 2, se již v lokalizačním oddělení společnosti CD Projekt finalizuje a v průběhu tohoto týdne bude připraven ke schválení český master. Díky datadisku budou moci hráči rozšířit svou virtuální zoo o 20 nových mořských živočichů včetně tučňáků, mořské vydry, delfínů skákavých, kosatek a žraloků. Vystavěte nové pavilony a rovnou v nich se svými svěřenci nacvičite vodní show! Přáli jste si zaplavat si s delfíny? Nyní si to můžete splnit! Nové kampaně zahrnují také záchranu mořských živočichů, jejich uzdravení a vypuštění zpět na volné moře.

Datadisk Zoo Tycoon 2: Marine Mania v profesionální české verzi, tedy titulky ve hře, bude v prodeji od začátku dubna 2007. Jelikož se jedná o datadisk, je třeba mít ke spuštění této hry nainstalovanou originální českou verzi hry Zoo Tycoon 2.


Další informace o hře naleznete na serveru BonusWeb.

Autor:Nejčtenější

UltraCompare

UltraCompare

Jde o program na porovnávání souborů, složek, jejich vzájemné slučování, rychlou editaci. Nyní čeština i do verze...

Woodruff and the Schnibble of Azimuth

Woodruff and the Schnibble of Azimuth

Opravil jsem ve své češtině všechny nalezené chyby a nabízím vám novou, pravděpodobně poslední verzi.Další z rubriky

Silent Hunter 5

Silent Hunter 5

Další pokračování oblíbeného simulátoru ponorky z 2. světové války. V dubnu bychom se měli dočkat oficiální české verze...

Call of Juarez: Bound in Blood

Call of Juarez

Úspěšná FPS akce z Divoké západu Call of Juarez se dočká pokračování v podobě prequelu. Ten by nás měl zavést mimo jiné...Najdete na iDNES.cz