Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

ZoneAlarm Pro

  12:00aktualizováno  9. května 2007 10:37
Posílám češtinu k ZoneAlarm Pro 3.1.395. Program umožňující ochranu počítače nejen na Internetu. Je určen pro domácí uživatele kteří mají možnost připojení ale i pro podnikové sítě.

ZoneAlarm Pro

ZoneAlarm Pro 3.1.395

Ač už je dnes i novější verze tohoto vynikajícího programu, ta už má bohužel trošku jinou strukturu. Sice se ke zdrojovým textům dostanu, ale program nepovolí žádné změny. Pokud se mi podaří tento problém vyřešit tak čeština bude. Zatím poslední překlad je na verzi 3.1.395, který si níže můžete stáhnout.

Instalaci vám zde nebudu popisovat, velmi podrobně je popsána přímo v archívu s češtinou.

Loučí se Collier

ZoneAlarm Pro 3.0.133

Program umožňující ochranu počítače nejen na Internetu. Je určen pro domácí uživatele kteří mají možnost připojení ale i pro podnikové sítě. Nemusíte se detailně zabývat problematikou ochrany. Program je velice všestranný a chrání jak před útoky zvenčí, tak před různými trojskými koňmi, kteří útočí zevnitř. Ovládání je celkem jednoduché i když se dá nastavit velmi přesně co chcete kontrolovat. Pro osobní použití je také verze programu zdarma.

Instalování češtiny:
Je standardně nabídnut disk C:\ to proto, že se musí instalovat druhý adresář do C:\Windows\System\ZoneLabs\
Pokud máte program na disku C:\ tak při instalaci pouze potvrďte "Start" ! Podadresáře ZoneAlarm jsou už zahrnuté v instalaci. Je dobré si udělat zálohu souborů alert.zap, email.zap, firewall.zap, framewrk.dll, privacy.zap, programs.zap, security.zap, tutorwiz.dll, zapro.exe a poslední soubor v adresáři Windows\System\ZoneLabs\vsruledb.dll . Instalace přepíše uvedené soubory.
Samozřejmě ZoneAlarm při instalaci češtiny nesmí být spuštěn, to znamená zavřít také ikonu dole na liště! Pokud čeština nebude dobře fungovat osvědčilo se odinstalovat ZoneAlarm, restartovat a znovu jej nainstalovat v anglické verzi, odmítnout restart nebo spuštění ZoneAlarm a přepsat českou instalací původní soubory a teprve potom ZAP spustit.
Pokud naleznete v překladu nějaké nepřesnosti tak se prosím ozvěte na e-mail, rád je opravím.

Collier

ZoneAlarm - větší obrázek z programu

ZoneAlarm Pro 3.0.118

Posílám češtinu k ZoneAlarm Pro 3.0.118. Překlad se mi trochu pozdržel kvůli dovolené, i když už před měsícem byl hotový na 90 %. Také důkladné testování správného zobrazování oken, hlášek a funkcí chtělo trochu času.
Proto jsem teprve teď zjistil, že už čeština byla udělána. No konkurence je dobrá věc a jen uživatelé sami posoudí co si případně nainstalují do počítače.
Při instalaci je nabídnuto vynuceně naistalovat jen na disk C:\
Přeloženo je vše, dokonce i průvodce nápovědou při při prvním spuštění. Pokud někdo bude používat moji češtinu, budu vděčný za každou připomínku ohledně překladu - ne všude můžou být háčky, snažil jsem se otestovat všechna hlášení. Přesto se může stát že se objeví okno se čtverečkem místo písmen "řčě" . Budu opravdu rád o popis chyby (potřebuji přesný text) a akci při které se okno se špatným textem objevilo. Taky za případný nepřesný text překladu se omlouvám. Časem to správně opravím, ale potřebuji údaje i od ostatních.
Best regards,
Collier


ZoneAlarm Pro 2.6.362

Nová verze výborného programu pro ochranu počítače připojeného do sítě - firewallu.Je určen především domácím uživatelům,kteří mají možnost připojení a nechtějí se detailně zabývat problematikou ochrany.Program je velice všestranný a chrání jak před útoky zvenčí, tak před různými trojskými koňmi, kteří útočí zevnitř. Ovládání je přiměřeně jednoduché a pro osobní použití je také verze programu zdarma.

Instalace je snadná, stáhněte patch a spusťte ho. Pak už se stačí držet pokynů.

Best regards,
Collier


Download češtiny do programu ZoneAlarm Pro 3.1.395 (1 398 kB)

Download češtiny do programu ZoneAlarm Pro 3.0.133 (1 182 kB)

Download češtiny do programu ZoneAlarm Pro 3.0.118 (967 kB)

Download češtiny do programu ZoneAlarm Pro 2.6.362 (353 kB)

Domovská stránka programu ZoneAlarm

Instalaci programu naleznete též na serveru Sosej.CZ.

Domovská stránka autora češtiny, Colliera, díky za návštěvu.

Autor:


Nejčtenější

Další z rubriky

FILEminimizer Suite

FILEminimizer Suite

FILEminimizer Suite - program na komprimovanie obrázkov a fotografií. Skomprimuje tiež PowerPoint, Word a Excel súbory...

Wise Registry Cleaner

WiseRegistryCleaner SK

Wise Registry Cleaner je program na cistenie registrov Windows. Pripravil som vám slovenčinu aj do verze 9.61.647

HyperSnap

HyperSnap

HyperSnap je program pro vytváření snímků obrazovky. Čeština do verze 8.16.05Najdete na iDNES.cz