Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Zahájil jsem překlad The Godfather, pomůžete s texty?

  11:02aktualizováno  21. března 8:54
Před měsícem jsem se pustil do svého prvního překladatelského projektu.Bohužel mi do toho začala lézt škola , takže žádám nějaké lidičky o výpomoc!
Pokud znáte hru The Godfather, tak jistě víte že na ní již existuje čeština od autora Cyclopse - bohužel je nekompletní - ale nemám mu to za zlé , protože chápu jaké to je překládat v HEX :-)
Proto jsem se rozhodl o vlastní překlad.První krok byla dekompilace všech textů - s tím mi pomohl Naetoo ( no spíš to udělal za mě :-) ) a dalším krokem byl vlastní překlad. Prvních 100kb textů jsem zvládl v pohodě já - ale teď mi do toho začala lézt škola a tak žádám o pomoc.
O co jde: Potřebuji tak dva lidi na pomoc s přeložením zbylých 230kb textů. Pak by se také hodil někdo kdo četl knihu Kmotr - aby pomohl s vyvarováním se špatně provedeného překledu vzhedem k ději. Pak by se hodili tak tři betatesteři - na ověření kvality překladu. Pokud tedy máte zájem pomoci, kontaktujte mě mailem na Fredy.00@seznam.cz nebo na ICQ: 416-718-783 , odpovím všem.
Autor:


Nejčtenější

Další z rubriky

Překlad mytologické akce Hellblade

Hellblade: Senua's Sacrifice

Zahájen překlad mytologické akce Hellblade: Senua's Sacrifice o výpravě za záchranou duše z pekla.

Pomoz kolonizovat Mars a překlad Technomancer

The Technomancer

Začal překlad RPG Technomancer, zveme vás i do překladatelského týmu při kolonizaci Marsu.

Zahájen překlad Torment: Tides of Numenera

Torment: Tides of Numenera

TToN je nástupcem legendárního Planescape: Torment a stejně jako jeho předchůdce nás zavede do velmi neobvyklého světa,...

Akční letáky
Akční letáky

Prohlédněte si akční letáky všech obchodů hezky na jednom místě!Najdete na iDNES.cz