Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Zahájen překlad Spider-man 2 a Conflict:Desert Storm 2

  10:04aktualizováno  10:25
Zahájen překlad Spider-man 2 a Conflict:Desert Storm 2
Všechny fanoušky druhých dílů úspěšných her můžu potěšit. Jak jsem se dozvěděl, právě započali práce na překladech hned dvou špičkových titulech, respektive na jejich druhých dílech. A které to jsou?
 • Spider-Man 2: The Game - Jeho vydání je očekáváno každým dnem, ale už nyní rozjel Hannibal jeho překlad a vydání češtiny by tedy mohlo kopírovat i vydání hry :-) No, uvidíme, máme slíbené i nějaké ty obrázky z již přeložené části.
 • Conflict: Desert Storm 2 - Do překladu téhle taktické akční hry z prostředí Iráku se rozhodla pustit dvojice překladatelů, která už má na svědomí i češtinu do dílu prvního. Mezi hráčskou komunitou jsou známí především pod svými přezdívkami Roxor & Pinďa. Chvilku jim sice trvalo, než se zorientovali v souborech a textech, ale teď už je vše na dobré cestě a momentálně překládají "Uživatelské prostředí", tzn. různé menu, nastavení, popisky atd. potom začne překlad výcvikových misí a nakonec ostré akce. Máme domluvené i připadné zveřejnění několika obrázků z lokalizovaných částí hry.
 • Autor:


  Nejčtenější

  Další z rubriky

  Zahájen překlad Torment: Tides of Numenera

  Torment: Tides of Numenera

  TToN je nástupcem legendárního Planescape: Torment a stejně jako jeho předchůdce nás zavede do velmi neobvyklého světa,...

  Syndrome - nábor pomocníků

  Syndrome

  Překlad sci-fi hororové akční adventury ala Alien Isolation/System Shock

  Vývojářský deník k Syberia 3

  Syberia 3

  Podívejte se na podrobné informace z vývoje téhle suprové hry.  Najdete na iDNES.cz