Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Xilisoft Blu Ray Ripper

  10:29aktualizováno  10:29
S programem Xilisoft Blu Ray Ripper můžete nyní převést videa blu-ray (formát M2TS) do formátů s vysokým rozlišením. Připravil jsem pro vás překlad verze 5.2.7 B0609

Xilisoft Blu Ray Ripper | foto: Bonusweb.cz

Chcete ripovat videa blu-ray tak, aby jste je mohli sdílet nebo si vytvořit duplicitní kopii pro vaší videokolekci? S programem Xilisoft Blu Ray Ripper můžete nyní převést videa blu-ray (formát M2TS) do formátů s vysokým rozlišením (Video H.264/MPEG-4 AVC, AVCHD (*.m2ts, *.mts), Video Apple TV h.264 720P, HD WMV, MPEG-2/MPEG-4 TS HD) s vynikající a nesrovnatelnou rychlostí ripování-převádění se zachováním kvality HD.
Kromě převodu do formátu HD, může také převádět videa do běžných oblíbených formátů, např. AVI, MPEG, WMV, DivX, MP4, H.264/AVC, RM, MOV, XviD, 3GP a FLV. Většina multimédiálních přehrávačů jako např. iPod, iPhone, Apple TV, PSP, Xbox, Zune, NDS, Wii nebo mobilní telefony tyto typy videí podporují a přehrávají. Náhled na filmy blu ray, filmový klip, ořez filmové obrazovky, přizpůsobení vlastností videa nebo přidání vodoznaku jsou některé z funkcí, které přináší Xilisoft Blu Ray Ripper.

Něco k překladu:
Součástí programu je i "podprogram" Xilisoft DVD Creator verze 3.0.45 B0925, který nebude součástí instalačního patche, ale bude k němu pouze přiložen. Pokud ho použijete, běžte do složky "lang" s nainstalovaným programem a sem zkopírujte rozbalený soubor "English.lang". Pro program Xilisoft Blu Ray Ripper použijte instalační patche. Bohužel, ani zde se mi nepodařilo vytvořit soubor Czech. Takže, pokud budte chtít můžete si pro jistotu nejdříve zálohovat soubory "English.lang" a "english.update".

Instalace:
Standardně přes patche, kde se řiďte pokyny.

Download češtiny do programu Xilisoft Blu Ray Ripper 5.2.7 B0609 (126 kB)
Download češtiny do programu Xilisoft Blu Ray Ripper 5.2.4 B0121 (135 kB)
Download češtiny do programu Xilisoft Blu Ray Ripper 5.2.4 B0121 (139 kB)

Domovská stránka výrobce programu, firmy Xilisoft Corporation.

Xilisoft Blu Ray RipperXilisoft Blu Ray RipperXilisoft Blu Ray Ripper
Xilisoft Blu Ray RipperXilisoft Blu Ray RipperXilisoft Blu Ray Ripper
Autor:


Nejčtenější

Další z rubriky

UltraEdit

UltraEdit

Výkonný editor pro Windows s jednoduchým ovládáním. Čeština pro verzi 25.00.0.58 x64

ACDSee Photo Studio Ultimate

ACDSee Photo Studio Ultimate

Výrobce přejmenoval původní ACDSee Ultimate na ACDSee Photo Studio Ultimate, ale i tak nepříjdete o svou oblíbenou...

ACDSee Photo Studio

ACDSee Photo Studio

Opět vyšly nové verze programů od výrobce ACDSee, tentokrát pod názvem ACDSee Photo Studio. Já vám dnes přináším...Najdete na iDNES.cz