Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Worms World Party

  12:00aktualizováno  23. srpna 12:49
Čeština do WWP je tady. Má to ale dva háčky: 1) je to beta 2) další verzi již nechystám. Práce je volně k dispozici a pokud se mi ozvete, můžete i v překladu pokračovat.

Worms World Party

Čeština do WWP je tady. Má to ale dva háčky: 1) je to beta 2) další verzi již nechystám. Práce je volně k dispozici a pokud se mi ozvete, můžete i v překladu pokračovat. Důvody jsou dva. Ten hlavní je nedostatek času. Ten druhý je ten, že i kdybych měl více času, dělat překlad, který si nemohu sám otestovat a navíc ho ani nevyužiji není úplně ono.

Uznávám, že nebylo úplně fér k Vám, čtenářům, vypustit zprávu, že hru přeložím, ale původně se mi to zdálo jako dobrý nápad, neboť jsem neměl co překládat. Nyní už by se asi něco našlo, ale jak jsem řekl, momentálně mám jiné povinosti a cíle, takže nebudu předem hlásit co to bude. Také vám všem slibuji, že již nebudu šířit zprávy o překladu, u kterého není vůbec jisté dokončení.

Pokud byste mi chtěli položit nějakou otázku, která by mohla zajímat více lidí, použijte raději diskuzi pod tímto článkem, neboť se mi potom hromadí plno e-mailů se stejnou otázkou.

FastIkarus

Dodatek (3.3.2002)
Pro změnu jedna dobrá zpráva pro všechny fanoušky této hry, kteří by chtěli češtinu. Ozval se mi jeden člověk, že se překladu ujímá a že možná udělá i diakritiku. A tím člověkem je Vena. Dokonce si už založili i svou stránku na adrese http://cestiny.d2.cz, takže než budou podrobné informace k dispozici, můžete sledovat průběh překladu především tam.
Veškeré díky tedy směřujte jemu a já tímto překlad definitivně opouštím.
S pozdravem (naposledu u tohoto překladu) FastIkarus

Download betaverze češtiny do hry Worms World Party (795 kB)

Kdo hru nezná, může si vyzkoušet demoverzi z Bonuswebu.

Autor:


Nejčtenější

Další z rubriky

Half Life 2

Half-Life 2

Akční hra Half-Life 2 získala od všech kritiků pozitivní ohlas. Na hře byly pozitivně hodnoceny vlastnosti jako...

Disciples III: Renaissance

Disciples III: Renaissance

Právě jsme dokončili finálovou verzi češtiny, tedy včetně všech nahlášených chybek. Týká se verze FULL i LITE

Prey

Prey

Překlad Prey byl dokončen, takže se nyní můžete pustit do zajímavé sci-fi akce od Arkane naplno v češtině. Vydána...Najdete na iDNES.cz