Wondershare DVD Creator

  10:11aktualizováno  10:11
Chcete vytvořit své vlastní filmy? Nebo možná jen chcete konečně vypálit filmové kolekce z vašeho počítače na DVD. Co k tomu potřebujete, stačí na všechno Wondershare DVD Creator. Čeština pro verzi 2.6.5.

Wondershare DVD Creator | foto: Bonusweb.cz

Jednoduše přetáhněte váš oblíbený celovečerní film do DVD Creatoru pro Win (podporované Windows 8), upravte kvalitu a klikněte na tlačítko vypálit. Nebo použijte DVD Creator je výkonný vestavěný editor pro spojení svých vlastních fotografií, videí a hudby do domácího videa, nebo prezentací, opravdu vše, co vaše představivost zvládne.

Dále umožní vypálit video, fotografie a zvuk téměř v libovolném formátu
   - vypálit video na DVD ze všech populárních SD video formátů, včetně AVI, MP4, MPG, MPEG, 3GP, AVI, WMV, ASF, RM, RMVB, DAT, MOV, atd.
    - vypálit HD video jako MTS, M2TS(AVCHD H.264), TS(MPEG-2), HD MKV(H.264, MPEG-2 HD), HD WMV(VC-1), HD MOV(H.264, MPEG-4), atd.
    - vytvořit DVD prezentace fotografií z BMP, JPEG, PNG, TIFF, GIF, atd. a kombinovat fotografie a videa dohromady, abyste zachovali své vzpomínky.

 Vestavěný editor vám umožní opravovat filmy nebo otočení, oříznutí a střih video souborů, oříznutí nebo zachycení vašich oblíbených klipů. Nastavení jasu, kontrastu, sytosti a dalších speciálních efektů videa pro lepší vizuální zážitek. Přidat obrázek a text vodoznaků do videa k identifikaci každého vašeho filmu. Otočení fotografie, přidat k fotografiím text, přidat efekty přechodů fotografie a vložit hudbu na pozadí pro vylepšení tvorby foto prezentace.

 Přizpůsobte si DVD s dostupnými šablonami DVD nabídek.
 40 volných statických a dynamických šablony DVD nabídek, nebo prostě nechat nabídku vypnout úplně. Vlastní miniatury, tlačítka, rámečky a text v nabídce vašeho DVD. Přizpůsobení nabídky DVD obrázkem na pozadí a hudbou z vašeho oblíbeného obrázku a hudby.

 Náhled a vypalování DVD maximální rychlostí
Náhled DVD projektu před vypálením s vestavěným přehrávačem, aby vše bylo podle vašich představ.

Vyberte si z 3 výstupních formátů: DVD disk, DVD složku a ISO soubory pro vypálení. Podporuje všechny populární typy zapisovatelných disků: DVD- 5 a DVD-9, DVD-R, DVD + R, DVD-RW, DVD + RW, DVD + R DL, DVD -R DL, DVD-RAM.

Download češtiny do programu Wondershare DVD Creator 2.6.5 (656 kB)

Domovská stránka výrobce programu, firmy Wondershare.

Domovská stránka autora překladu, Jiřího Russe, díky za návštěvu.


Wondershare DVD Creator
Wondershare DVD Creator
Wondershare DVD Creator
Wondershare DVD Creator

Wondershare DVD Creator


Autor:

Nejčtenější

Další z rubriky

UltraCompare

UltraCompare

Jde o program na porovnávání souborů, složek, jejich vzájemné slučování, rychlou editaci. Nyní čeština i do verze...

ACDSee Photo Studio

ACDSee Photo Studio

Opět vyšly nové verze programů od výrobce ACDSee, tentokrát pod názvem ACDSee Photo Studio. Já vám dnes přináším...

Wise Care 365

Wise Care 365

Program pre prácu so súbormi,diskami a registrami Windows. Slovenčina pre 4.84.466

V soutěži Nastartujte se uspěl nápad na originální Priessnitzovy zábaly
V soutěži Nastartujte se uspěl nápad na originální Priessnitzovy zábaly

V již šestém ročníku grantového programu Komerční banky a Asociace malých a středních podniků a živnostníků ČR (AMSP ČR) zvítězil výrobek Mamavis – univerzální zábal, který přináší nemocnému komfortní využití tradiční léčebné metody Vincence Priessnitze.

Najdete na iDNES.cz