Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Wondershare DVD Creator

  10:11aktualizováno  10:11
Chcete vytvořit své vlastní filmy? Nebo možná jen chcete konečně vypálit filmové kolekce z vašeho počítače na DVD. Co k tomu potřebujete, stačí na všechno Wondershare DVD Creator. Čeština pro verzi 2.6.5.

Wondershare DVD Creator | foto: Bonusweb.cz

Jednoduše přetáhněte váš oblíbený celovečerní film do DVD Creatoru pro Win (podporované Windows 8), upravte kvalitu a klikněte na tlačítko vypálit. Nebo použijte DVD Creator je výkonný vestavěný editor pro spojení svých vlastních fotografií, videí a hudby do domácího videa, nebo prezentací, opravdu vše, co vaše představivost zvládne.

Dále umožní vypálit video, fotografie a zvuk téměř v libovolném formátu
   - vypálit video na DVD ze všech populárních SD video formátů, včetně AVI, MP4, MPG, MPEG, 3GP, AVI, WMV, ASF, RM, RMVB, DAT, MOV, atd.
    - vypálit HD video jako MTS, M2TS(AVCHD H.264), TS(MPEG-2), HD MKV(H.264, MPEG-2 HD), HD WMV(VC-1), HD MOV(H.264, MPEG-4), atd.
    - vytvořit DVD prezentace fotografií z BMP, JPEG, PNG, TIFF, GIF, atd. a kombinovat fotografie a videa dohromady, abyste zachovali své vzpomínky.

 Vestavěný editor vám umožní opravovat filmy nebo otočení, oříznutí a střih video souborů, oříznutí nebo zachycení vašich oblíbených klipů. Nastavení jasu, kontrastu, sytosti a dalších speciálních efektů videa pro lepší vizuální zážitek. Přidat obrázek a text vodoznaků do videa k identifikaci každého vašeho filmu. Otočení fotografie, přidat k fotografiím text, přidat efekty přechodů fotografie a vložit hudbu na pozadí pro vylepšení tvorby foto prezentace.

 Přizpůsobte si DVD s dostupnými šablonami DVD nabídek.
 40 volných statických a dynamických šablony DVD nabídek, nebo prostě nechat nabídku vypnout úplně. Vlastní miniatury, tlačítka, rámečky a text v nabídce vašeho DVD. Přizpůsobení nabídky DVD obrázkem na pozadí a hudbou z vašeho oblíbeného obrázku a hudby.

 Náhled a vypalování DVD maximální rychlostí
Náhled DVD projektu před vypálením s vestavěným přehrávačem, aby vše bylo podle vašich představ.

Vyberte si z 3 výstupních formátů: DVD disk, DVD složku a ISO soubory pro vypálení. Podporuje všechny populární typy zapisovatelných disků: DVD- 5 a DVD-9, DVD-R, DVD + R, DVD-RW, DVD + RW, DVD + R DL, DVD -R DL, DVD-RAM.

Download češtiny do programu Wondershare DVD Creator 2.6.5 (656 kB)

Domovská stránka výrobce programu, firmy Wondershare.

Domovská stránka autora překladu, Jiřího Russe, díky za návštěvu.


Wondershare DVD Creator
Wondershare DVD Creator
Wondershare DVD Creator
Wondershare DVD Creator

Wondershare DVD Creator


Autor:


Nejčtenější

Další z rubriky

EaseUS Partition Master

EaseUS Partition Master

Tento program poskytuje celou řadu užitečných funkcí a nástrojů pro dělení disků i správu oddílů. Čeština pro verzi 12.9

Wise Registry Cleaner

WiseRegistryCleaner SK

Wise Registry Cleaner je program na cistenie registrov Windows. Pripravil som vám slovenčinu aj do verze 9.61.647

UltraEdit

UltraEdit

Výkonný editor pro Windows s jednoduchým ovládáním. Čeština pro verzi 25.00.0.58 x64

Mýty a fakta o nočním pomočování dětí
Mýty a fakta o nočním pomočování dětí

Podle odhadů trpí nočním pomočováním neboli enurézou asi pětina dětí ve věku 5 let, obtíže se však nevyhýbají ani starším jedincům. Rodiče často spoléhají na to, že „z toho dítě vyroste“, v horším případě děti trestají. Noční pomočování přitom může velmi negativně ovlivnit sebeúctu a duševní pohodu dítěte.Najdete na iDNES.cz