Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Wolfenstein - přeložen 3x?

  10:35aktualizováno  10:47
Wolfenstein - přeložen 3x?
Jako nejaktuálnější zpráva tohoto týdne je bezesporu konečně se ve vší kráse objevivší hra Return to Castle Wolfenstein. Pochopitelně vzbudila i zájem překladatelské komunity a byla skutečně jen otázka času, kdy příjdou první informace. No a netrvalo dlouho a jako první se ozval se svým článkem RadstaR, který překlad právě rozjel. Ovšem nebyl sám, dalším , kdo chce mít překlad ve své moci a podobě, je Postrach.
Uf, připravil jsem pro ně a o nich články a už jsem si myslel, že to bude vše. Jaké bylo moje překvapení, když se mi dnes ozval Mrazík hádejte s čím?:-)) S tím, že na překladu Wolfa už začali tajně před časem, hned jak se jim hra dostala do ruky. Prý už mají i fonty atd.
No, paráda:-) Tak to jsem zvědav, jak to všechno nakonec dopadne:-) Kdo z nich bude nejrychlejší? Kdo nejkvalitnější? Kdo se spojí? Kdo se překladu vzdá? Moc otázek najednou:-) Každopádně, pochopitelně budu sledovat všechny tři stopy a o každém šustnutí napíšu:-) Každopádně se máte nač těšit, i kdyby vyšel nakonec jen jeden překlad, je to přeci jen fajn ne?:-)
Radek Zelycz (Čedič)
Autor:


Nejčtenější

Další z rubriky

Syndrome - nábor pomocníků

Syndrome

Překlad sci-fi hororové akční adventury ala Alien Isolation/System Shock

Další český dabing - Syberia 2

Syberia 2

Finišujeme dabing do Syberie 2 a nyní jsme vydali malý trailer, podívejte se sami.

Chystá se čeština pro Final Fantasy XIII

Final Fantasy XIII

Skupina RK-Translations bude v tomto roce překládat další díl legendární japonské RPG série. Čeština pro Final Fantasy...

ZE ŽIVOTA: Že jsem ho neporodila? To je jedno, dám mu všechnu lásku
ZE ŽIVOTA: Že jsem ho neporodila? To je jedno, dám mu všechnu lásku

V podstatě jde o pohádku, protože vše končí dobře, jen svatbou to teprve začalo...Najdete na iDNES.cz