Wizards & Warriors

  12:00aktualizováno  6. ledna 4:29
Pochopitelně, i takový překlad, jaký byl tento, kterému jsme se snažili důsledně věnovat, se sem tam nějaké té chybce nevyhnul. Proto tu je k dispozici opravená verze češtiny, i s nějakým tím přídavkem, která dostala pořadové číslo 1.1f
Wizards & Warriors

Pochopitelně, i takový překlad, jaký byl tento, kterému jsme se snažili důsledně věnovat, se sem tam nějaké té chybce nevyhnul. Proto tu je k dispozici opravená verze češtiny, i s nějakým tím přídavkem, která dostala pořadové číslo 1.1f.
Doufám, že se nová verze bude líbit, každopádně, i přes její velikost doporučuji jí stáhnout. Instalace je shodná s verzí předchozí, takže to nebudu podrobněji popisovat, o pár řádek níže to již je.
Kryšpín

23.10.2001

Po devítiměsíční práci bylo konečně dílo dovršeno a k dispozici Vám naše skupina dává překlad báječné hry do českého jazyka. Než se pustíme do samotné instalace češtiny, dovolte mi seznámit vás s těmi, kteří se na překladu podíleli a jejichž zásluhou právě teď čtete tento článek a chystáte se stahovat český patch. Tak tedy, za češtinou, mimochodem kompletně s diakritikou, stojí:

Grafika, kompilace a vedoucí týmu: Pavel "Kryšpin" Kryštůfek
Texty: Robert "Bobbb" Vavra, Step, Langin
BetaTesteři: Lukáš Zajíček, Martin Klouda, Kazgoroth, Fery Sluka

Všem, kteří mi s překladem pomáhali, děkuji. A nyní k samotné instalaci češtiny:

Instalace:
Musíte si stáhnout instalační balíček češtiny s názvem W&Wcz.exe.
Rozbalit do libovolného adresáře a spustit WWcz.exe a již se řídit podle něj. To je vše.

Důležité upozornění

Pokud nemáte v systému (ve vyjimečných případech) běhové knihovny pro VB6, stáhněte si ji zde MSVBVM60.exe - 716kB a rozbalte do systémového adresáře Windows.
Pokud by nádále instalační balíček řval, že chce další knihovny, tak jsi stáhněte zde z_dll.exe - 487kB.

Přeji vám příjemnou zábavu a doufám, že se brzy uvidíme u dalšího překladu.
Kryšpín & kolektiv tvůrců.

Download češtiny verze 1.1f do hry Wizards & Warriors (6 354 kB)

Můžete si přečíst recenzi na BonusWebu.

Další stránkou se spoustou informací o tomhle, ale i jiných překladech je naše domácí stránka, nazvaná Kryšpínov, určitě jí navštivte.

Licenční ujednání:
Tuto češtinu instalujete a používáte na vlastní riziko a my jako autoři nepřebíráme žádnou zodpovědnost za případně problémy, které se u vás používáním tohoto programu vyskytnou.
Pokud si budete přát uveřejnit tuto češtinu na své WWW stránce nebo jinde, je vaší POVINNOSTI (nebo alespoň slušnosti) mě kontaktovat a požádat o svolení. V tom případě uveďte URL této stránky. Pokud jej pak následně použijete, NEVKLADEJTE bez mého souhlasu do něj své vlastní reklamní soubory, jelikož tím tento produkt znehodnocujete.
Tento program nesmí být prodáván ani nijak jinak zpřístupňován za peněžní či jinou odměnu, jelikož je ZCELA ZADARMO. Pokud vám ho někdo prodal, byli jste OKRADENI :-)


Zde je slíbená ukázka, jak vypadá editor fontů, který jsem byl nucen si vyrobit a s ním potom písmenko po písmenku upravovat fonty. Je jich celkem 8, takže si dokážete představit tu práci:
Editor fontů ke hře W&W - větší obrázek

Tak takhle se fonty upravují. A tady si můžete prohlédnout konečný výsledek takové překladatelské a grafické činnosti:
W&W - větší obrázek ze hry W&W - větší obrázek ze hry
W&W - větší obrázek ze hry W&W - větší obrázek ze hry

Autor:

Nejčtenější

Další z rubriky

Hellblade: Senua's Sacrifice

Hellblade: Senua's Sacrifice

Překlad mytologické akce o výpravě za záchranou duše z pekla.

Sins of Sollar Empire: Rebellion + datadisky

Sins of a Solar Empire

Češtinu pro hru Sins of a Solar Empire od původní autora Farflame, která je zde zahrnuta s jeho laskavým povolením. A...

King Arthur

King Arthur

Strategie, vycházející z legendy o králi Artušovi a rytířů Kulatého stolu. Čekají vás bitvy v prostředí mytické Anglie,...

Najdete na iDNES.cz