Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

WinOnCD

  12:00aktualizováno  12:11
Česká verze vypalovacího programu WinOnCD 6.02.1041. Překlad je určen pro verzi Power Edition i DVD Edition, a to výhradně pro NEJNOVĚJŠÍ VERZI 6.02, tj. včetně Service Packu 2!

WinOnCD 6.x.x Power Edition + DVD Edition - větší obrázek z programu

WinOnCD 6.x.x Power Edition + DVD Edition

21.7.2003 - Česká verze vypalovacího programu WinOnCD 6.02.1041. Překlad je určen pro verzi Power Edition i DVD Edition, a to výhradně pro NEJNOVĚJŠÍ VERZI 6.02, tj. včetně Service Packu 2! Použití s jakoukoliv jinou verzí může způsobit nepředvídatelné chování či problémy. Instalace je stejná jako u verze předchozí, případně je podrobně popsána v souboru Cti_me.txt.
Bye, Evzen

30.4.2003 - Česká verze vypalovacího programu WinOnCD 6.01.1012.
Přináším vám 'pre-release' českého překladu vypalovacího programu WinOnCD 6. Překlad je určen pro verzi Power Edition i DVD Edition, a to výhradně pro NEJNOVĚJŠÍ VERZI 6.01, tj. včetně Service Packu 6.01a! Použití překladu s jakoukoliv jinou verzí může způsobit nepředvídatelné chování či problémy.

Přeloženo není úplně všechno, ale zatím jen ty nejdůležitejší základní části programu.
V některých částech programu (např. v informacích o disku nebo v zobrazení struktury menu Video CD a DVD) se nezobrazují správně české znaky. To není chyba překladu, ale samotného programu WinOnCD (zobrazuje texty pouze v západoevropské kódové stránce).
Věřím, že se vám překlad i tak bude líbit.

Přiznám se, že překlad nebyl nijak moc testován (pouze v anglických Windows 2000 se Service Packem 3), takže důrazně doporučuji zazálohovat alespoň nahrazované soubory. Samozřejmě uvítám jakékoliv zkušenosti s provozem na jiným systémech.

Instalace

 • Nejdříve ukončete program WinOnCD
 • Poté zazálohujte původní anglické soubory v adresáři programu WinOnCD (standardně C:\Program Files\Roxio\WinOnCD 6), které budou nahrazeny soubory přeloženými (například je přejmenujte). To pro případ, že by něco nefungovalo nebo že by se vám čeština nelíbila.
  Zde je pro úplnost seznam souborů:
  Cdcopy.c2l
  cdda.c2l
  cdplus.c2l
  lay_edi.dll
  LAYWOC.C2X
  photo.c2l
  Projectselect.dll
  vpack.c2l
  W4_src.dll
  Winoncd.exe
 • Poté rozbalte přeložené soubory z distribučního balíku do stejného adresáře
 • Spusťte program WinOnCD

  Bye, Evzen

  WinOnCD 5 Power Edition

  WinOnCD 5.x.x Power Edition

  Česká verze vypalovacího programu Roxio WinOnCD 5.0.5 Power Edition.
  Překlad vzniká velmi pomalu ve volných chvílích a zřejmě ještě dlouho nebude kompletně hotov, ale protože bych rád těm, kteří by rádi pracovali v českém prostředí programu, usnadnil práci, rozhodl jsem se zveřejnit zatím alespoň překlad toho nejdůležitějšího - hlavního programu.
  V překladu verze 5.0.5 nově přibyly překlady součástí pro kopírování CD a vytváření zvukových CD a CD-Extra.

  Bye, Evzen

  Česká verze vypalovacího programu Roxio WinOnCD 5.0.1 Power Edition a Roxio WinOnCD 5.0.2 Power Edition.
  Podnětem pro vznik tohoto překladu byl překlad Magorův, který je plný hrubých faktických a jazykových chyb (nějaké slovní a obrazové perličky jsou vypíchnuty na adrese http://auditorium.cdr.cz/messages/222/483.html), což ho činí nepoužitelným pro jakoukoliv seriozní práci.
  Překlad vzniká velmi pomalu ve volných chvílích a zřejmě ještě dlouho nebude kompletně hotov, ale protože bych rád těm, kteří by rádi pracovali v českém prostředí programu, usnadnil práci, rozhodl jsem se zveřejnit zatím alespoň překlad toho nejdůležitějšího - hlavního programu. Můžete jej použít do verze anglické (testováno) i do počeštěné Magorovy verze (netestováno).

  Instalace
  Před instalací je určitě dobré si zazálohovat soubor(y), které budete přepisovat, pro případ, že by něco nefungovalo tak, jak má. Dále je, doufám, samozřejmé, že před instalací ukončíte program WinOnCD.
  Podle toho, zda máte nainstalovánu verzi 5.0.1 nebo 5.0.2, rozbalte z odpovídajícího podadresáře distribučního balíku soubor WINONCD.EXE do adresáře, ve kterém máte nainstalován program WinOnCD (standardně je to C:\Program Files\Roxio\WinOnCD) a přepište jím původní soubor. Po následném spuštění programu WinOnCD by už tento měl naběhnout v češtině.

  Společné informace

  FAQ
  Q1: Proč je program distribuován v ZIPu a ne v nějaké přímo instalovatelné formě (EXE)?
  A1: Protože považuji znalost práce s komprimovanými soubory za základ při práci s počítačem. A taky proto, že samoinstalovatelné programy jsou nejen nebezpečné, ale predevším jsou podle mého názoru jen pro tupce. A to vy přece nejste, že?

  Jiné překlady
  Kromě překladu programu WinOnCD, který se Vám právě dostal "do rukou", jsem autorem překladů dalších vypalovacích programů CDRWin, Nero - Burning ROM a DiscJuggler.
  Najdete je na CDR serveru v sekci Software / Češtiny a na serveru Cestiny.cz v sekci SW pod písmeny "C", "N", resp. "D".

  Poděkování
  Děkuji lidem z auditorií serveru http://www.cdr.cz za pomoc a nápady pri překladech a správcům serveru za to, že takový server vůbec existuje. Také díky za poskytnuté místo na serveru pro mé překlady. V neposlední řadě díky i serveru Cestiny.cz, který také velkou měrou přispívá k šíření mých překladů.

  Kontakt
  Pokud by měl někdo pocit, že čeština je natolik dobrá, že by si její autor zasloužil nějakou odměnu, může vyjádřit svůj vděk zasláním dobrovolného příspěvku, jehož výši nechám na vašem vlastním uvážení, na číslo účtu 1024003147/5500.
  Připomínky k překladu prosím do auditorií o překladech nebo o programu Nero na výše uvedeném serveru (http://auditorium.cdr.cz), návrhy na změny tamtéž. Bystřejší uživatelé tam dokonce mohou objevit moji emailovou adresu, na které přijímám postřehy také.

  Evžen


  Download češtiny do programu WinOnCD 6.02.1041 PE + DVDE (2 246 kB)

  Download češtiny do programu WinOnCD 6.01.1012 PE + DVDE (2 277 kB)

  Download češtiny do programu WinOnCD 5.0.5 Power Edition (2 029 kB)

  Download češtiny do programu WinOnCD 5.0.2 Power Edition (883 kB)

  Download češtiny do programu WinOnCD 5.0.1 Power Edition (878 kB)

  Domovská stránka výrobce programu, firmy Roxio.

  Program naleznete i na české stránce CDr.CZ, která se věnuje vypalování.

 • Autor:
  Nejčtenější

  Další z rubriky

  EaseUS Partition Master
  EaseUS Partition Master

  Tento program poskytuje celou řadu užitečných funkcí a nástrojů pro dělení disků i správu oddílů. Čeština pro verzi 12.5  celý článek

  Wise Disk Cleaner
  Wise Disk Cleaner

  Wise Disk Cleaner je program na čistenie diskov od nepotrebných súborov. Pripravl som slovenčinu do verzie 9.56.678  celý článek

  OODefrag
  O&O Defrag

  Udělal jsem překlad další verze programu O&O Defrag Professional 21.0.1115  celý článek

  Česká spořitelna, a.s.
  Osobní bankéř/ka - Mnichovo Hradiště

  Česká spořitelna, a.s.
  Středočeský kraj
  nabízený plat: 20 000 - 27 000 Kč

  Najdete na iDNES.cz  mobilní verze
  © 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
  Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.