Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

WinOnCD 5

  12:00aktualizováno  2. března 11:03
Překlad do českého jazyka programu WinOnCD 5 PE ServicePack 1 (podrobnosti na serveru www.cdr.cz )!! Čeština funguje jako samostatný SP1, takže nepotřebujete originál SP1!!! Přeloženo je ještě víc než ve verzi předchozí, takže je to kompletně v češtině (což je vidět i na velikosti!

WinOnCD 5 Power Edition

Překlad do českého jazyka programu WinOnCD 5 PE ServicePack 1 (podrobnosti na serveru www.cdr.cz )!! Čeština funguje jako samostatný SP1, takže nepotřebujete originál SP1!!! Přeloženo je ještě víc než ve verzi předchozí, takže je to kompletně v češtině (což je vidět i na velikosti)!!

Instalace
Stačí spustit instalátor a řídit se pokyny!!

Příjemné pálení přeje Michal!!

6.2.2002

Zdravím všechny paliče!
Firma ROXIO vydala koncem minulého roku novou verzi snad nejlepšího prográmku na vypalování CD a DVD. No, a jelikož tenhle prográmek používám a přeložil jsem předchozí verzy, rozhodl jsem se přeložit i tuto verzi a spravit s tím pověst, protože překlad verze 3.8 se mi moc nepovedl!!
Tak teď už konečně k překladu. Překládal sem dva měsíce a přeložil sem všechno co přeložit šlo. Takže překlad by měl být kompletní (tak 98%). Nepřeložil jsem pouze texty, které byli v němčině, protože německy moc neumím. Další chyba o které vím, jsou háčky a tím myslím, že WinOnCD někde češtinu prostě nepobralo, a tak jsou tam slova bez háčků (lepší než nesmyslné znaky). Stoprocentně se vyskytnou njěaké další chyby,které jsem nevychytal, tak mi o nich prosím napište. Předem se omlouvám modemistům za velikost instalace, ale míň už to nešlo přecejenom je to asi 30 souborů!!
P.S.:Přesný typ verze je:5.0.0784, na většinu buildů verze by tomělo fungovat, ale verzi po použití Power Packu to převede zpět na základní verzi!!! Na překladu Power Packu se bude asi pracovat!!

Instalace:
Spusťte instalátor a řiďte se pokyny.

Dodatečné informace k překladu:
Pokud chcete zveřejnit můj překlad na svých stránkách nejdříve mi napište (povolím vám to)!! Tento překlad nesmí být nijak komerčně využíván a šířen. Tento překlad není porušení autorských práv společnosti Roxio!!!

Loučí se Michal

Download češtiny do programu WinOnCD 5 PE ServicePack 1 (5 967 kB)

Download češtiny do programu WinOnCD 5 Power Edition (4 365 kB)

Domovská stránka výrobce programu, firmy Roxio.

Program naleznete i na české stránce CDr.CZ, která se věnuje vypalování.

Autor:


Nejčtenější

Další z rubriky

UltraEdit

UltraEdit

Výkonný editor pro Windows s jednoduchým ovládáním. Čeština pro verzi 25.00.0.58 x64

Wise Care 365

Wise Care 365

Program pre prácu so súbormi,diskami a registrami Windows. Slovenčina pre 4.84.466

ACDSee Photo Studio

ACDSee Photo Studio

Opět vyšly nové verze programů od výrobce ACDSee, tentokrát pod názvem ACDSee Photo Studio. Já vám dnes přináším...Najdete na iDNES.cz