WinFast PVR2

aktualizováno 
Jde o software pro příjem pozemního digitálního vysílání (DVB-T) a klasického analogového. Připravil jsem pro vás češtinu.

Leadtek WinFast PVR2 je software pro příjem pozemního digitálního vysílání (DVB-T) a klasického analogového. Umožňuje sledovat televizní vysílání v digitální kvalitě a nahrávat oblíbené pořady do různých digitálních formátů včetně MPEG-1/2/4. Z vašeho počítače se tak stane domácí zábavné centrum.
Dále umožňuje příjem digitálního FM rádia. Podporuje HDTV vysoké rozlišení obrazu a AC3 formát zvuku pro dokonalý obraz i zvuk vašeho domácího kina. Můžete si zobrazit náhled více kanálů a vybrat si ten, který vás v danou chvíli zaujme. S EPG (Electronic Programs Guide) budete mít přehled o všech vysílaných pořadech (EPG závisí na dostupnosti ve vysílaných kanálech). Můžete si nastavit nahrávání televizního vysílání na určitý den a hodinu, takže nezmeškáte žádný díl oblíbeného seriálu. Funkce Time Shifting umožňuje živé televizní vysíláni pozastavit, přetočit kousek zpět a vrátit se znovu do reálu - není problém prohlédnout si zajímavou akci ještě jednou.
Díky dálkovému ovládaní můžete zůstat v pohodlí a vše řídit bez toho, že byste se museli odbíhat k počítači.

Některé funkce:
- Sledování digitální pozemské TV (DVB-T) ve vysokém rozlišení.
- Podpora vysílání SDTV a HDTV.
- Kvalitní stereo zvuk AC3.
- Poslech digitálního pozemského rádia ve vašem počítači.
- Adaptivní přizpůsobitelné ladění kanálů.
- Plánované nahrávání a jednodotykový záznam z EPG.
- Funkce TwinView pro režimy PIP, POP a PAP.
- Live Broadcasting(Živé vysílání), kde můžete sdílet vaše videa s rodinou a přáteli.
- a mnoho dalšího.

Něco k překladu: Ačkoliv program obsahuje "oficiální" češtinu je přeložena tak cca z 60% a jelikož jsem si zakoupil WinFast DTV Dongle H, tak mě to nedalo a překlad jsem si doplnil a "doupravil". Soubor WIZLANGCZE.dll se mi nepodařilo přeložit, protože jakmile jsem do něho "sáhnul", tak už program semnou komunikoval jen angličtině. Tato čeština(jsou dvě) se týká jen ikony vedle hodin. Upozornění, přeložil jsem pouze základní program a FM rádio(zde jsem opravil gramatiku).

Instalace: Nevytvořil jsem patche, takže stačí soubory rozbalit a zkopírovat přímo do složky WFDTV. Doporučuji, aby jste před tím ukončili program a původní soubor LANGCZE.dll a WFFM.exe pro jistotu zálohovali.

Download češtiny do programu WinFast PVR2 2.0.3.21 (570 kB)

Domovská stránka výrobce programu, firmy Leadtek Research Inc.

WinFastWinFastWinFast
WinFastWinFastWinFast

Nejčtenější

Další z rubriky

EaseUS Partition Master

EaseUS Partition Master

Tento program poskytuje celou řadu užitečných funkcí a nástrojů pro dělení disků i správu oddílů. Čeština pro verzi 12.9

FILEminimizer Suite

FILEminimizer Suite

FILEminimizer Suite - program na komprimovanie obrázkov a fotografií. Skomprimuje tiež PowerPoint, Word a Excel súbory...

UltraCompare

UltraCompare

Jde o program na porovnávání souborů, složek, jejich vzájemné slučování, rychlou editaci. Nyní čeština i do verze...

V soutěži Nastartujte se uspěl nápad na originální Priessnitzovy zábaly
V soutěži Nastartujte se uspěl nápad na originální Priessnitzovy zábaly

V již šestém ročníku grantového programu Komerční banky a Asociace malých a středních podniků a živnostníků ČR (AMSP ČR) zvítězil výrobek Mamavis – univerzální zábal, který přináší nemocnému komfortní využití tradiční léčebné metody Vincence Priessnitze.

Najdete na iDNES.cz