Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Windows Communicator

  12:00aktualizováno  27. srpna 8:17
Co napsat? Asi jednoduše, na svět přišla další verze skvělého prográmku pro všechny síťaře. Jedná se o Windows Communicator verze 1.9.6.

Co napsat? Asi jednoduše, na svět přišla další verze skvělého prográmku pro všechny síťaře. Jedná se o Windows Communicator verze 1.9.6. a protože popis programu i instalaci češtiny jsem podrobně popsal minule, nebudu vás zbytečně zdržovat, rychle stahujte a instalujte:-)
Selda z XSteamu

15.7.2001

Protože nedávno byla dokončena verze programu Windows Communicator 1.9.5, náš tým neváhal a připravil i téhle verzi český kabátek. Vše se v podstatě shoduje s verzí předchozí, takže stačí, když si přečtete pokyny o kousek níže.
Selda

9.7.2001

Tahle čeština je určena do freeware software Windows communicator. Je to super program, který prostě musí mít každý kdo má doma LAN síť nebo i obyčejné připojení na internet.
Program obsahuje všechny funkce, které má správný chatovací program obsahovat. Například dovede vypnout počítač tomu na druhé straně, nebo dokáže monitorovat jeho klávesnici a nebo to nejlepší, že dokáže sledovat plochu. Je to prostě program, který je nezbytný u každé sítě. A my vám teď po oficiální spolupráci s autory programu přinášíme první češtinu a to do verze 1.9.1 .Tak si ji hezky užíjte.
Instalace : Archív wincommcz.zip, jehož obsahem je soubor Czech.wc, stačí rozbalit do složky Languages, která je v adresáři Windows Communicatora a poté si pak v programu v sekci "jazyk" ( language ) vybrat "přidat" ( add ) naši češtinu.
S pozdravem Selda


Download češtiny do programu Windows Communicator 1.9.6 (6 kB)

Download češtiny do programu Windows Communicator 1.9.5 (5 kB)

Download češtiny do programu Windows Communicator 1.9.1 (4 kB)

Domovská stránka tvůrců překladu: www.webpark.cz/xsteam/cestiny

Autor:


Nejčtenější

Další z rubriky

FastStone Capture

FastStone Capture

Prohlížeč obrázků se základními editačními funkcemi a možností snadného vytváření screenshotů. Čeština k dispozici i...

Gom Player

GOM Player

GOM Player je multimediální přehrávač, který obsahuje řadu oblíbených kodeků pro přehrávání obrazu i zvuku a je...

NirLauncher

NirLauncher

NirLauncher tvorí 198 aplikácií,ktoré vám poskytnú rozsiahle informácie o vašom PC. Slovenčina do verzie 1.20.36

HUBNUTÍ: Dvojnásobná maminka zhubla 20 kilogramů
HUBNUTÍ: Dvojnásobná maminka zhubla 20 kilogramů

Maminka pod přezdívkou Adenka84 dokazuje, že opravdu lze omládnout! Během pár měsíců zhubla dvacet kilogramů – se dvěma dětmi, při návratu do práce a potížích se štítnou žlázou.Najdete na iDNES.cz