Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Warhammer 40.000: Winter Assault

  9:24aktualizováno  18. listopadu 11:28
Warhammer 40.000: Winter Assault

Warhammer 40.000: Winter Assault je datadisk ke skvělé strategii Warhammer 40,000: Dawn of War od týmu z Relic Entertainment a společnosti THQ. Oproti původní hře se Winter Assault trochu více soustřeďuje na hru jednoho hráče a o něco ji prohlubuje. V původní hře byla pouze jedna krátká kampaň, zatímco tady budou dvě po dvanácti misích. To ovšem neznamená, že by byl opomenut multiplayer, kde čekejte ještě intenzivnější akci.
A stejně jako původní hru, kterou musíte vlastnit, pokud chcete hrát datadisk, i zde jsme se dočkali oficiální lokalizace od CD Projektu a to formou lokalizovaného textu, veškerý dabing tedy zůstal původní.

K celé serii Warhammer 40.000 (jak do hlavní hry tak i do datadisku), byla vydána celá řada patchů, které se i na českou verzi (lokalizovaná verze od CD Projektu má už v sobě zabudován patch 1.10) musejí instalovat postupně za sebou, tedy 1.20, 1.30 a hlavně 1.40 (který je nutný pro provoz datadisku). Všechny tyto patche naleznete zde, ale CD Projekt už vydal i verzi 1.41 (ta samozřejmě musí být instalována až po předchozí 1.40) a tu naleznete aktuálně zde.


Download všech patchů do serie Warhammer 40.000

Další informace o hře naleznete na serveru BonusWeb.

Autor:


Nejčtenější

Další z rubriky

Anno 1404

ANNO1448

Pokračování perfetkní strategické serie nás zavede do prostředí tajemného Orientu. A aby to bylo co nejpohodlnější,...

Call of Juarez: Bound in Blood

Call of Juarez

Úspěšná FPS akce z Divoké západu Call of Juarez se dočká pokračování v podobě prequelu. Ten by nás měl zavést mimo jiné...Najdete na iDNES.cz