Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

War on Terror

  12:00aktualizováno  18. prosince 2007 1:47
Děj War on Terror je zasazen do velmi blízké budoucnosti. Těšit se můžete na tři kampaně, v jejichž rámci vás čeká 26 misí. Další lahůdkou bude určitě i české vydání hry v podobě přeložených textů, manuálu a instalátoru.

War on Terror, jak se další real-time strategie úspěšných tvůrců jmenuje, se bude zabývat bojem s vysoce ozbrojenými teroristickými organizacemi po celé Zemi. Bojovat se bude se šedesáti různými jednotkami rozděleným do třech různých frakcí ( World Forces, Chinese Forces a za Teroristy). Očekávat můžeme plně 3D prostředí, nádherně propracované lokality a pro příznivce společného válčení je připraven multiplayer (až 8 hráčů).
Připravili jsme pro vás české vydání této hry v podobě přeložených textů, instalátoru a manuálu. Hra v této CZ verzi vyšla 20.9.2006 (TOP CD).


Další informace o hře naleznete na serveru BonusWeb.

Autor:


Nejčtenější

Další z rubriky

Silent Hunter 5

Silent Hunter 5

Další pokračování oblíbeného simulátoru ponorky z 2. světové války. V dubnu bychom se měli dočkat oficiální české verze...

Assassin´s Creed 2

Assassin´s Creed 2

Pokračování populárního simulátoru zabijáka Altaira z 12. století ve Svaté zemi se tentokráte bude odehrávat v...

Zataženo, občas trakaře

Zataženo, občas trakaře

Hry dle filmu (nebo obráceně) se vydávají velmi často, jsou dobrým lákadlem i pro občasné hráče, kterým dozajista...Najdete na iDNES.cz