Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Vyšel nový Gamestar - co nového v CZ oblasti?

  1:00aktualizováno  31. května 11:42
Právě se na pultech obchodů dostalo další, tentokráte 30 číslo časopisu Gamestar, který již delší dobu podporuje i amatérskou tvorbu češtin, především v režii Mrazíka & TOP Games.
Právě se na pultech obchodů dostalo další, tentokráte 30 číslo časopisu Gamestar, který již delší dobu podporuje i amatérskou tvorbu češtin, především v režii Mrazíka & TOP Games. Díky našim dobrým vztahům jak s časopisem, tak především s Mrazíkem již víte, že jste vždy informováni o tom, co nového se chystá k vydání, či co časem nabídneme z jejich kuchyně my. I tentokrát 30číslo přineslo nějakou tu češtinu. Především dlouho a netrpělivě očekávaný překlad hry Black&White, který pro Vás připravil výše zmíněný tým. Ale to není všechno. Pro ty akčněji naladěnější hráče je na CD připraven i překlad hry Serious Sam od stejného autorského týmu. Věřím, že ti, co po češtinách nepřekonatelně touží, si již CD obstarali, no a ti ostatní musí opět nějaký ten čas posečkat, až budou tyto překlady uvolněny k volnému použití.
Budeme se tedy těšit co dalšího nám připraví tým Mrazíka do čísla 31 a zatím si vyzkoušíme tyhle dvě češtiny.
Radek Zelycz
Autor:


Nejčtenější

Další z rubriky

Překlad mytologické akce Hellblade

Hellblade: Senua's Sacrifice

Zahájen překlad mytologické akce Hellblade: Senua's Sacrifice o výpravě za záchranou duše z pekla.

Zahájen překlad Torment: Tides of Numenera

Torment: Tides of Numenera

TToN je nástupcem legendárního Planescape: Torment a stejně jako jeho předchůdce nás zavede do velmi neobvyklého světa,...

Vývojářský deník k Syberia 3

Syberia 3

Podívejte se na podrobné informace z vývoje téhle suprové hry.Najdete na iDNES.cz