Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

vLite

aktualizováno 
Nástroj, s jehož pomocí lze z operačního systému Windows Vista odebrat součásti a aplikace, které normální cestou nelze odstranit. Připravil jsem češtinu pro verzi 1.2

Nástroj, s jehož pomocí lze z operačního systému Windows Vista odebrat součásti a aplikace, které normální cestou nelze odstranit. Je možno odstranit například Windows Media Player, Internet Explorer, Windows Mail, Windows Fotogalerie, Media Center a další. Program také dokáže vytvořit image bootovacího instalačního CD, ze kterého lze systém nainstalovat již bez vybraných součástí. Mimoto vLite umožňuje i další uživatelské úpravy systému, například přidat do instalace všechny nejnovější záplaty systému, různé ovladače a mnoho dalšího.

Něco k překladu: Jde o můj první překlad tohoto typu, takže jsem cca z 10% čerpal z integrované slovenské verze vLite a české verze programu nLite, 20% z internetu(odborné články) a zbytek ze stránek Microsoftu a Služeb OS Windows. Takže si myslím, že by to mělo být použitelné. Na případné chyby mě můžete upozornit.

Instalace: Standardně přes patche se řiďte pokyny. Po spuštění programu klikněte na Language a z nabídky vyberte Czech(mě se spustil program automaticky v češtině).

Download češtiny do programu vLite 1.2 (80 kB)

Domovská stránka výrobce programu, firmy vLite.net.

vLitevLitevLite
vLitevLitevLite
vLitevLitevLite
vLite
Autor:


Nejčtenější

Další z rubriky

ACDSee Photo Studio

ACDSee Photo Studio

Opět vyšly nové verze programů od výrobce ACDSee, tentokrát pod názvem ACDSee Photo Studio. Já vám dnes přináším...

NirLauncher

NirLauncher

NirLauncher tvorí 198 aplikácií,ktoré vám poskytnú rozsiahle informácie o vašom PC. Slovenčina do verzie 1.20.36

Wise Care 365

Wise Care 365

Program pre prácu so súbormi,diskami a registrami Windows. Slovenčina pre 4.84.466Najdete na iDNES.cz