Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Visual Analyser

  12:00aktualizováno  4. srpna 9:17
Ty, kteří si oblíbili program Visual Analyser, který dělá z PC pomocí zvukové karty osciloskop, frekvenční analyzátor, čítač, voltmetr a generátor funkcí možná potěší český překlad jeho nové verze 10.0.5. NE.

Visual Analyser - větší obrázek z programu

Visual Analyser 10.0.5. NE

Po dlouhých třech letech mají uživatelé vynikajícího PC osciloskopu Visual Analyser možnost opět si stáhnout český překlad jeho nové verze.
Visual Analyser 10.0.5. NE si podržel vynikající vlastnosti předchozích verzí a dále byly doplněny možnosti použití filtrů, nastavení snímání zachycených časových i frekvenčních průběhů, přidání kompenzace frekvence a vizualizace harmonických generátoru funkcí a kontroly existence nové verze programu na internetu. Stále se jedná o jeden z nejlepších osciloskopů pracujících na PC s pomocí zvukové karty. Nezměnila se ani distribuce češtiny, kde je po rozbalení archivu plně funkční i samotný český překlad bez nutnosti předchozí instalace originálu.

Visual Analyser - větší obrázek z programu

Popis programu

Program Visual Analyser patří mezi mnohé programy, které s pomocí zvukové karty mění PC v měřící přístroj.
Tento původem italský program lze použít jako dvoukanálový osciloskop, spektrální analyzátor, signální generátor a měřič frekvence.
Pracuje spolehlivě a umožňuje analýzu nasnímaných dat. Od jiných programů se liší možností plné konverze D/A signálu pro osciloskop, což se projeví věrným zobrazením vyšších kmitočtů zvukového spektra (nad 5 kHz).
Jako jiná takováto zařízení pracuje jen se signály zpracovatelnými zvukovou kartou počítače, to znamená v rozsahu 20 Hz až 20 kHz s rozkmitem do 1 V.
Podrobnou recenzi programu si můžete přečíst v článku Softwarový NF analyzátor v měsíčníku A Radio - Praktická elektronika číslo 1 ročník 2004.

Instalace češtiny

Program je freeware a není jej třeba instalovat. Samotný český překlad lze po rozbalení z archivního souboru spustit. Originál si lze stáhnout ze stránek autora, kde lze také nalézt podrobný help psaný v italštině. :-)

Příjemnou práci s programem přeje Přemysl Lukavský.


Download češtiny do programu Visual Analyser 10.0.5. NE (1 474 kB)

Download češtiny do programu Visual Analyser 7.0.6 (755 kB)

Download češtiny do programu Visual Analyser 5.5.3 (609 kB)

Download češtiny do programu Visual Analyser 5.5.2 (601 kB)

Originál je ke stažení na domovské stránce autora programu Visual Analyser.

Autor:


Nejčtenější

Další z rubriky

Wise Care 365

Wise Care 365

Program pre prácu so súbormi,diskami a registrami Windows. Slovenčina pre 4.84.466

HyperSnap

HyperSnap

HyperSnap je program pro vytváření snímků obrazovky. Čeština do verze 8.16.05

Wise Registry Cleaner

WiseRegistryCleaner SK

Wise Registry Cleaner je program na cistenie registrov Windows. Pripravil som vám slovenčinu aj do verze 9.61.647Najdete na iDNES.cz