Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Ventrilo 2.2

  12:00aktualizováno  10. července 1:38
Malý překlad prográmku, užívaného pro hlasovou komunikaci v online hrách. Podporuje vzájemnou hlasovou komunikaci až 200 uživatelů. Nechybí ani podpora převodu psaného textu do zvukové podoby.

Ventrilo - větší obrázek z programu

Malý překlad prográmku, užívaného pro hlasovou komunikaci v online hrách. Podporuje vzájemnou hlasovou komunikaci až 200 uživatelů. Nechybí ani podpora převodu psaného textu do zvukové podoby. Ventrilo vyniká zejména širokou podporou platforem pro svou serverovou část. Ventrilo server může běžet na operačních systémech Windows 9x a vyšší, Linux, FreeBSD, NetBSD, Solaris, Mac OS X, 64b Solaris Sparc.

Instalace je snadná, rozbalte archív a jeho obsah, soubor VentriloCZ.exe nakopírujte do adresáře původně nainstalovaného programu. Pozor, nedojde k přepsání původního exe souboru, máte tedy možnost si pustit jak českou verzi, tak anglickou.

DeWon

Download češtiny do programu Ventrilo 2.2 (232 kB)

Domovská stránka výrobce programu, firmy Flagship Industries.

Autor:


Nejčtenější

Další z rubriky

EaseUS Partition Master

EaseUS Partition Master

Tento program poskytuje celou řadu užitečných funkcí a nástrojů pro dělení disků i správu oddílů. Čeština pro verzi 12.9

FastStone Capture

FastStone Capture

Prohlížeč obrázků se základními editačními funkcemi a možností snadného vytváření screenshotů. Čeština k dispozici i...

UltraCompare

UltraCompare

Jde o program na porovnávání souborů, složek, jejich vzájemné slučování, rychlou editaci. Nyní čeština i do verze...Najdete na iDNES.cz