Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Unreal Tournament

  12:00aktualizováno  16. října 1:59
Díky tomu, že mi M.i.D. poradil sqelej postup jak se s touhle češtinou velice elegantně vypořádat, rozhodnul sem se celou předchozí verzi totálně překopat, a dodělal sem tam některý věci, který sem tam předchozím způsobem - tj. hrubou silou - nemoh' dostat.

Unreal Tournament - větší obrázek ze hry

Tahle čeština je určena pro moji nejoblíbenější 3d first person multiplayerovou akci a měla by počeštit všechny menu, popisy botů, popisy levelů a mutatorů, všechny hlášky, výukové texty...
Pokud vám není jasné, proč dělat češtinu pro multiplayerové deathmatch akce, která nemá žadný příběh, tak protože je to ten dosud nejlepší multiplayerový deathmatch! (counterstrike jsem nehrál :-)

Vše bylo testováno na Unreal Tournamentu updatovanem na finální verzi 436
Anglicky jsem nechal jen názvy her 'Deathmatch', 'Capture the Flag',... protože stejně kazdej ví co to je, a kdybych to přeložil tak by to nejspíš bylo dost matoucí a nepřehledné (jo a nebo byste chtěli po aréně běhat se Spasitelem místo Redeemeru ? :-)
Jo a sqely není zadnej překlep, stejně jako xicht :-)

Instalace:
Rozbalte si rar archív s češtinou (pokud neumíte s rarem, pořiďte si windows commander - explorer ve woknech je jen pro masochisty), soubory z adresáře uthelp nakopírujte do adresáře uthelp, soubory z adresáře utsystém nakopírujte do adresáře utsystém (původní soubory přepište)

Váš Tomcat

Download češtiny do hry Unreal Tournament (update 436) (238 kB)

K dispozici je i recenze hry na BonusWebu.

Tahle čeština je šiřena jako freeware, takže pokud by po vás někdo chtěl za tuhle češtinu nějaký prachy, tak je to mizera mizernej a kopněte ho do p..... (ehm, do oka ;-)

Další obrázky z české verze hry:

Unreal Tournament - větší obrázek ze hry Unreal Tournament - větší obrázek ze hry Unreal Tournament - větší obrázek ze hry

Autor:


Nejčtenější

Další z rubriky

Prey

Prey

Překlad Prey byl dokončen, takže se nyní můžete pustit do zajímavé sci-fi akce od Arkane naplno v češtině. Vydána...

Mad Max

Mad Max

Česká lokalizace hry Mad Max pro PC Steam verzi.

Woodruff and the Schnibble of Azimuth

Woodruff and the Schnibble of Azimuth

Opravil jsem ve své češtině všechny nalezené chyby a nabízím vám novou, pravděpodobně poslední verzi.

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice
Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice

Domluvit se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy? Za dva nebo tři roky se to opravdu dá zvládnout. Akorát zapomeňte na způsob, jak jste se učila jazyky ve škole. Možná vám totiž vyhovuje úplně jiný typ učení.Najdete na iDNES.cz