Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Tycoon City: New York

  12:00aktualizováno  8. října 6:02
Několik dlouhých měsíců trvala tvorba této češtiny, ale trpělivý se dočkali. Jen doufám, že nás, hráčů téhle hry, ještě zbylo dost. Vyzkoušejte si tedy mou češtinu, doufám, že se bude líbit.

Tycoon City: New York - větší obrázek ze hry Název nenechá nikoho na omylu, o čem tato hra je. Je o městě, velkém městě, nejznámějším městě na Zemi (když ne my, tak alespoň jeho obyvatelé si to myslí určitě). New York, občas nazýván jako velké jablko, město, které nikdy nespí a vaším úkolem je ještě více jej zviditelnit. Nejde o zviditelnění města jako takového, ale vaší vlastní říše, kterou se budete snažit vybudovat na Manhattanu. K tomu můžete použít více jak 100 druhů podniků, jako jsou noční kluby (neplést s nočními kluby pro pány), kavárny, divadla, kina, zábavní průmysl atd. Možnosti jsou skoro neomezené. A s tím, jak vám roste úspěch, pověst, vaše tvář se objevuje na prvních stránkách novin, tak tím si více podrobujete město, až se nakonec ocitne u vašich nohou.
Ve hře by měly být přeloženy všechny texty s občasnou diakritikou. Prosím omluvte všechny nepřesnosti.

Instalace:
Instalátor je jednoduchý, a proto je potřeba navolit složku, ve které mátu hru Tycoon City: New York nainstalovanou. (Pokud máte hru nainstalovanou v původním umístění, stačí jen potvrdit složku instalace).

Autoři:

 • Michal Havlíček
 • Martin Page
 • David "kramla" Kramoliš

  Download češtiny do hry Tycoon City: New York (311 kB)

  Další informace o hře naleznete na serveru BonusWeb.

  Zde si můžete prohlédnout další obrázky z přeložené části
  Tycoon City: New York - větší obrázek ze hry Tycoon City: New York - větší obrázek ze hry Tycoon City: New York - větší obrázek ze hry Tycoon City: New York - větší obrázek ze hry Tycoon City: New York - větší obrázek ze hry

 • Autor:


  Nejčtenější

  Další z rubriky

  Disciples III: Renaissance

  Disciples III: Renaissance

  Právě jsme dokončili finálovou verzi češtiny, tedy včetně všech nahlášených chybek. Týká se verze FULL i LITE

  Age of Empires II: HD Edition

  Age of Empires II: HD Edition

  Age of Empires II: HD Edition je remakom starej klasiky Age of Empires II: Age of Kings vrátane datadisku The...

  Sins of Sollar Empire: Rebellion + datadisky

  Sins of a Solar Empire

  Češtinu pro hru Sins of a Solar Empire od původní autora Farflame, která je zde zahrnuta s jeho laskavým povolením. A...  Najdete na iDNES.cz