Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Tunguzka: Přísně tajné

  12:00aktualizováno  18. prosince 2007 1:24
V této adventuře, která vyjde i v češtině, budete pátrat po tajemství nejen této části Sibiře.

13.2.2007 - Přestože CZ verze klasické adventury Tunguzka: Přísně tajné (v originále Secret Files: Tunguska) je od poloviny prosince 2006 dokončena, komplikovalo její vydání zavedení předražené antipirátské ochrany. Komplikace právního charakteru se týkaly ceny implementace ochrany Tages, která měla být součástí kompletní licence, leč nakonec byla českému vydavateli dodatečně naúčtována. Jelikož však více než měsíční jednání nevedla k uspokojivému konci, rozhodl se Hypermax ustoupit a dodatečnou částku nemalé výše za ochranu Tages zaplatit. (návrh na vydání české verze hry bez antipirátské ochrany žel bohu nebyl celosvětovým vydavatelem hry odsouhlasen) Dychtiví hráči se tak CZ verze jedné s nejlepších adventur loňského roku konečně dočkají a to počátkem března 2007.

Záhadu kolem tajemného úkazu v oblasti Tunguska (Sibiř) budete v této adventuře řešit v roli mladé ženy Niny, kterou z každodenní rutiny vytrhla zpráva o zmizení jejího otce. První kroky jí zavedou na otcův hausbót, kde se k ní připojí jeho mladší kolega Max Gruber. Během pátrání se dostanete do mnoha koutů světa (Berlín, Moskva, Kuba, Čína a Antarktida) a zjistíte, že je v sázce víc, než jen život Ninina otce.
Hra vyjde v ČR u Hypermaxu v češtině v březnu 2007.


Další informace o hře naleznete na serveru BonusWeb.

Autor:


Nejčtenější

Další z rubriky

R.U.S.E.

R.U.S.E.

Nový typ válečné strategie Tentokráte nepůjde ani tak o tradiční taktiku, jako spíše o možnost protivníka zmást...

Anno 1404

ANNO1448

Pokračování perfetkní strategické serie nás zavede do prostředí tajemného Orientu. A aby to bylo co nejpohodlnější,...Najdete na iDNES.cz