Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Tom Clancy's Rainbow Six - Vegas

  5:20aktualizováno  17. prosince 11:35
Když jsem oznámil zahájení překladu této hry, ozvala se jedna domácí vydavatelská společnost, že jedná o případném vydání hry v češtině. Jejich jednání nakonec skončilo krachem a tak se dokončila ta amaterská, můžete vyzkoušet. Nyní k dispozici i verze pro patch 1.04.

Tom Clancy's Rainbow Six - Vegas - větší obrázek ze hry

Když jsem se pustil do překladu této hry, netušil jsem, jak se překlad prodlouží. Domácí distribuční společnost Playman totiž jednala s vydavatelem, Ubisoftem, o možnosti hru u nás vydat kompletně v češtině a v takový moment by pochopitelně amatérský překlad ztrácel smysl. Jednání nakonec skončila krachem (je to škoda, mohl jsem se věnovat jinému překladu) a tak vám, hráčům této suprové hry, nezbývalo než si počkat na mou češtinu. Vše se nakonec podařilo, jsem tomu rád a vy se můžete směle pustit do hry v češtině. Přeloženy jsou všechny texty ve hře, včetně diakritiky, ostatně to můžete vidět na té spoustě obrázků, které jsem pro vás připravil.
Přeji vám příjemnou zábavu.

Instalace češtiny je snadná, stačí spustit patch a řídit se pokyny. Pokud naleznete, i přes mou kontrolu, nějakou chybku, pošlete mi jí mailem a já jí opravim vydáním novější verze. Ale třeba to nebude ani potřeba :-)
K dispozici je i nová verze češtiny pro hru, opatchovanou patchem 1.04, ve které jsou opravené i některé nalezené chyby.

Upozornění
Tato čeština nesmí být bez souhlasu autorů zveřejněna jinde než na serveru Cestiny.CZ. Pokud chcete češtinu šířit dále, tak jedině odkazem na tuto stránku. Dále nesmí být zmíněný patch bez souhlasu autorů upravován nebo jinak měněn.

Download češtiny do hry Tom Clancy's Rainbow Six - Vegas (1.04) (1 391 kB)

Download češtiny do hry Tom Clancy's Rainbow Six - Vegas (1 388 kB)

Další informace o hře naleznete na serveru BonusWeb.

Domovská stránka autora překladu, BENNYHO, díky za návštěvu.

Zde si můžete prohlédnout další obrázky z přeložené části
Tom Clancy's Rainbow Six - Vegas - větší obrázek ze hry Tom Clancy's Rainbow Six - Vegas - větší obrázek ze hry Tom Clancy's Rainbow Six - Vegas - větší obrázek ze hry Tom Clancy's Rainbow Six - Vegas - větší obrázek ze hry Tom Clancy's Rainbow Six - Vegas - větší obrázek ze hry Tom Clancy's Rainbow Six - Vegas - větší obrázek ze hry Tom Clancy's Rainbow Six - Vegas - větší obrázek ze hry Tom Clancy's Rainbow Six - Vegas - větší obrázek ze hry

Autor:


Nejčtenější

Další z rubriky

Captain Morgane and The Golden Turtle

Captain Morgane and The Golden Turtle

Zdravíme fanoušky adventur a přicházíme s naším dalším překladem a to do adventury Captain Morgane and The Golden...

Half Life 2

Half-Life 2

Akční hra Half-Life 2 získala od všech kritiků pozitivní ohlas. Na hře byly pozitivně hodnoceny vlastnosti jako...

Woodruff and the Schnibble of Azimuth

Woodruff and the Schnibble of Azimuth

Opravil jsem ve své češtině všechny nalezené chyby a nabízím vám novou, pravděpodobně poslední verzi.Najdete na iDNES.cz