Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Titan Quest

  12:00aktualizováno  18. prosince 2007 1:45
Akční RPG zasazené do mýtických světů starobylého Řecka a Egypta, to už tu dlouho nebylo. Těšit se můžeme nejen na perfektní hru, ale i na české titulky ve hře. K podpoře hry připravila firma i soutěž (více v článku).

Od spolutvůrce Age of Empires, Briana Sullivana, přichází zbrusu nové akční RPG zasazené do mýtických světů starobylého Řecka a Egypta. Díky ohromující grafice a strhující hratelnosti se můžete těšit na vysloveně herně-filmový zážitek. Hráči se zde vydávají do epického boje dobra se zlem v úchvatných starověkých prostředích, jejichž detaily zde jsou propracovány s takřka fotorealistickou přesností. Navštívíme místa jako Panrthenon, labyrint na Knossosu, Pyramidy, Vysuté Zahrady v Babylonu a další zajímavá místa. Hráč bude se svým hrdinou řešit spousty zajímavých úkolů a bojovat proti bájným monstrům.

Tuto hru vydá firma CD Projekt v české verzi, což znamená překlad všech textů ve hře s původním dabingem. Vydání CZ verze je plánováno na 17.8.2006.


Další informace o hře naleznete na serveru BonusWeb.

Autor:


Nejčtenější

Další z rubriky

Assassin´s Creed 2

Assassin´s Creed 2

Pokračování populárního simulátoru zabijáka Altaira z 12. století ve Svaté zemi se tentokráte bude odehrávat v...

Zataženo, občas trakaře

Zataženo, občas trakaře

Hry dle filmu (nebo obráceně) se vydávají velmi často, jsou dobrým lákadlem i pro občasné hráče, kterým dozajista...Najdete na iDNES.cz