Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

TightVNC 1.2.9

  12:00aktualizováno  28. září 3:31
Jde o propracovaný program dovolující vzdálený síťový přístup k PC odkudkoli za předpokladu, že je připojené k Internetu. Čeština určitě pomůže nezkušeným s ovládáním.

TightVNC - větší obrázek z programu

VNC (zkratka pro virtuální síťové prohlížení) je propracovaný program dovolující vzdálený síťový přístup ke grafickým desktopům. S VNC si můžete zpřístupnit vaše PC odkudkoli za předpokladu, že je připojené k Internetu. Výhodou je i jeho cena, jde totiž o freeware.
TightVNC zahrnuje hodně nových rysů, zlepšení, optimalizací a mnoho uživatelů souhlasí s tím, že je TightVNC nejpokročilejší volný balík pro vzdálené ovládání. TightVNC může vykonávat dálkové ovládání a administrační úkoly ve Windows, Unix a smíšené síti. Proto může být velmi nápomocný ve vzdáleném zákaznickém servisu, ale i v jiných oblastech pro Vaši potřebu.

Instalace češtiny:
Jednoduše vezmete obsah archívu, soubory vncviewer.exe a WinVNC.exe a nahraďte s nimi původní soubory v adresáři, kde máte nainstalován TightVNC.

Download češtiny do programu TightVNC 1.2.9 (360 kB)

Domovská stránka programu TightVNC.

Instalaci programu naleznete též na serveru Stahuj.CZ.

Autor:


Nejčtenější

Další z rubriky

HyperSnap

HyperSnap

HyperSnap je program pro vytváření snímků obrazovky. Čeština do verze 8.16.05

ACDSee Photo Studio

ACDSee Photo Studio

Opět vyšly nové verze programů od výrobce ACDSee, tentokrát pod názvem ACDSee Photo Studio. Já vám dnes přináším...

FastStone Capture

FastStone Capture

Prohlížeč obrázků se základními editačními funkcemi a možností snadného vytváření screenshotů. Čeština k dispozici i...Najdete na iDNES.cz