ThreatFire

  12:00aktualizováno  1. května 9:51
ThreatFire je snadno použitelná aplikace navržená k ochráně vašeho počítače proti zákeřnému sofware jako jsou trojské koně, spyware, rootkity, keyloggery, apod. Připravil jsem češtinu i pro verzi 3.5.0.21, Free i Pro Edition.

ThreatFire - větší obrázek z programu

ThreatFire je snadno použitelná aplikace navržená k ochráně vašeho počítače proti zákeřnému sofware jako jsou trojské koně, spyware, rootkity, keyloggery, apod. inteligentním odhalováním a blokováním tohoto malware. Toho dosahuje ThreatFire tím, že nepřetržitě monitoruje systém a analyzuje programy a aktivitu procesů.
Funkce ThreatFire mají inovační technologii ochrany v reálném čase, která poskytuje samostatnou ochranu nebo slouží jako doplněk k tradičním antivirovým programům. Kdykoli ThreatFire zjistí jakýkoliv neobvyklý proces nebo aktivitu, zobrazí výstrahu s dalšími informacemi o tomto ohrožení. Pokud je to známé ohrožení, pak ThreatFire uloží malware automaticky do karantény a nebude po vás požadovat žádnou akci. Jestliže je ohrožení neznámé nebo nové, pak ThreatFire zobrazí výstrahu a vybídne vás, zda chcete proces povolit nebo uložit do karantény. Všechny výstrahy poskytují detailní informace a tím vám pomáhají udělat správné rozhodnutí.

Podporované OS: 2000/XP/2003/Vista. Čeština je určena pro verze Free i Pro Edition. Instalace je snadná, stačí spustit patch a řídit se pokyny.

Download češtiny do programu ThreatFire 3.5.0.21 (119 kB)

Download češtiny do programu ThreatFire 3.0.14.16 (129 kB)

Download češtiny do programu ThreatFire 3.0.13.11 (257 kB)

Download češtiny do programu ThreatFire 3.0.12.6 (255 kB)

Domovská stránka výrobce programu, firmy PC Tools.

Autor:

Nejčtenější

Další z rubriky

HyperSnap

HyperSnap

HyperSnap je program pro vytváření snímků obrazovky. Čeština do verze 8.16.05

ACDSee Photo Studio

ACDSee Photo Studio

Opět vyšly nové verze programů od výrobce ACDSee, tentokrát pod názvem ACDSee Photo Studio. Já vám dnes přináším...

Wise Registry Cleaner

WiseRegistryCleaner SK

Wise Registry Cleaner je program na cistenie registrov Windows. Pripravil som vám slovenčinu aj do verze 9.61.647

Najdete na iDNES.cz