The Trials of Odysseus Kent

  12:00aktualizováno  5. října 11:23
The Trials of Odysseus Kent je roztomilá a neuvěřitelně vtipná freeware adventura, která se točí okolo posledních přání pana Rudolfa Cretina a dávno ztraceného pokladu Randolfa McBoinga. Hru naleznete zdarma na PlneHry.CZ.

The Trials of Odysseus Kent

Popis hry:
The Trials of Odysseus Kent je roztomilá a neuvěřitelně vtipná freeware adventura, která se točí okolo posledních přání pana Rudolfa Cretina a dávno ztraceného pokladu Randolfa McBoinga, který je shodou okolností pohřben právě na místě plánovaného hrobu tohoto muže. Hra získala ocenění za nejlepší dialogy ve freeware adventurách za minulý rok. Co je ovšem asi nejlepší, můžete si jí zdarma stáhnout z našeho serveru PlneHry.CZ, společně s touto nabízenou češtinou se u hry určitě náramně pobavíte. Pokud se náhodou ve hře zaseknete a nebudete vědět jak dál, na zmíněném serveru naleznete dokonce i návod, taktéž připravený mnou.

Návod k instalaci češtiny:
Rozbalte archív trialsofodysseuskent_cz.zip do adresáře hry (nachází se v něm pouze soubor Czech.tra). Spusťte agssetup.exe (součást hry) a v kolonce jazyk vyberte Czech translation. Ve hře pak budou všechny hry česky, respektive "cesky", protože diakritiku nebylo možné implementovat. Přeji příjemné hraní.

Tomáš Krajča alias Tomus

Download češtiny do hry The Trials of Odysseus Kent (52 kB)

Další informace o hře, její download či návod naleznete na serveru PlneHry.

Autor češtiny je zároveň redaktorem serveru PlneHry.CZ, kde naleznete stovky her zdarma ke stažení.

Autor:

Nejčtenější

Další z rubriky

Disciples III: Renaissance

Disciples III: Renaissance

Právě jsme dokončili finálovou verzi češtiny, tedy včetně všech nahlášených chybek. Týká se verze FULL i LITE

Mad Max

Mad Max

Česká lokalizace hry Mad Max pro PC Steam verzi.

King Arthur

King Arthur

Strategie, vycházející z legendy o králi Artušovi a rytířů Kulatého stolu. Čekají vás bitvy v prostředí mytické Anglie,...

Najdete na iDNES.cz