Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

The Sims 2: Noční život

  10:30aktualizováno  16. října 10:50
The Sims 2: Noční život

The Sims 2 Nightlife je druhý datadisk pro populární sociální simulaci The Sims 2, který hráče a jejich simáky naučí užívat všeho co nabízí noční život. Datadisk simům umožní opustit své vypiplané domovy a zažít vzrušující večer v jednom z mnoha nočních podniků. Datadisk nabízí více než 125 na večírky a párty orientovaných předmětů a objektů včetně nádobíčka pro DJ. K dispozici jsou také nové úkoly a životní cíle zaměřené na vyhledávání a prožívání co možná největšího množství příjemných okamžiků a nechybí ani nové způsoby navazování kontaktů, v tomto případě povětšinou milostných vztahů.
Do ČR tento titul dodává firma EA Czech pod českým názvem The Sims 2: Noční život a distribuované je již s českými titulky.

13.10.2005 - Byl vydán patch 1.2.0.337 pro jakoukoli jazykovou (tedy i tuto českou) CD verzi, který obsahuje spousty chyb. Jejich kompletní seznam (v angličtině) najdete zde, odkaz na samotný patch níže.


Download multilanguage patche (1.2.0.337) do hry The Sims 2: Noční život (17 MB)

Další informace o hře naleznete na serveru BonusWeb.

Hru v české verzi je možno zakoupit na Bontonlandu.

Autor:


Nejčtenější

Další z rubriky

Anno 1404

ANNO1448

Pokračování perfetkní strategické serie nás zavede do prostředí tajemného Orientu. A aby to bylo co nejpohodlnější,...Najdete na iDNES.cz