Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

The Egyptian Prophecy bude česky - když pomůžete

  12:00aktualizováno  5:48
The Egyptian Prophecy bude česky - když pomůžete s textem, který jsem vytáhl.
Firma Hypermax vydala hru The Egyptian Prophecy pod českým názvem Egypt 3 - Osud Ramsésův. Člověk by tak trochu předpokládal, že když je přeložený název, že se to bude týkat i celé hry. Chyba lávky, firma Hypermax vytvořila pouze český manuál, a čestina k této super Omni 3D adventuře bezpochyby chybí. Jako fanda podobných her, zvláště série Atlantisu, jsem se do toho prostě musel pustit.
Zjistil jsem kde se skrývají fonty, a předělal je na české, takže hra by teď měla běžet pod kompletní českou diakritikou. Taky jsem vydloubnul veškeré texty, jenže problém mám při překladu. Nejsem dobrý angličtinář, jsem spíše přes technickou stránku věci.
Rád bych tedy touto cestou požádal čtenáře, fandy a překladatele, kteří angličtinu ovládají a mají chuť se na překladu podílet, aby se mi ozvali na mail vanbrok@centrum.cz a domluvíme se. Nebojte, skutečně po vás nikdo nebude vyžadovat technické znalosti, od toho jsem tu já, pošlu připravený textík:-) Vy byste měli umět angličtinu a úplně nejlepší by bylo, ještě znát trochu i dějiny Egypta:-) Já bych se to sice mohl pokusit přeložit sám, ale asi by to nedopadlo nejlépe a to by byla u tak skvělé hry škoda.
Budu se tedy těšit na vaše maily i vaší případnou pomoc a brzy přinesu další informace.
vanBrok
Autor:


Nejčtenější

Další z rubriky

Vývojářský deník k Syberia 3

Syberia 3

Podívejte se na podrobné informace z vývoje téhle suprové hry.

Další dabing - The Stanley Parable

The Stanley Parable

Podívejte se na trailer k chystanému dabingu této originální hry.

Pomoz kolonizovat Mars a překlad Technomancer

The Technomancer

Začal překlad RPG Technomancer, zveme vás i do překladatelského týmu při kolonizaci Marsu.

MUSÍTE VIDĚT: 5 mateřských šíleností
MUSÍTE VIDĚT: 5 mateřských šíleností

Těhotenská maska na břicho, sádrový odlitek nebo ujetý halloweenský obleček... Trendy se nevyhýbají ani těhotným ženám. Připravte se, bude to šílená jízda!Najdete na iDNES.cz