Supreme Commander

  12:00aktualizováno  18. prosince 12:02
V této hře hráč dostane do rukou obrovské armády a bude řídit veškeré dění na celém bojišti, což v tomto případě budou celé planety. A to všechno pěkně v češtině s původním dabingem.

Je 37. století a vy jste nejvyšším velitelem jedné ze tří ras (UEF, Cybran, Aeon). Vaším jediným cílem je ukončit již 1000 let trvající nekonečnou válku a stát se nejvyšší vládnoucí silou... Po tisíc let vedou tři znepřátelené jednotky válku za svoji pravdu. V tomto konfliktu není žádné místo pro kompromis: v jejich očích je právě ta jejich cesta ta jediná správná. Po stoletích bojů se válka o nadvládu dostává do bodu zvratu. Získá frakce pod vaším strategickým vedením nadvládu nad galaxií? Zvítězíte a bude vaše rasa dominovat? Nebo ji povedete do pekla porážky a konečného vyhubení?

Tuto hru dodá koncem února na český trh společnost CD Projekt a to v původním anglickém dabingu, ovšem s kompletním překladem textů do češtiny. Testování české verze se právě přesunulo do druhé fáze - zatímco do této chvíle se překlad Supreme Commanderu testoval na nehotové anglické betaverzi, od dnešního dne je již čeština implementována do "gold verze".


Další informace o hře naleznete na serveru BonusWeb.

Autor:

Nejčtenější

Další z rubriky

Anno 1404

ANNO1448

Pokračování perfetkní strategické serie nás zavede do prostředí tajemného Orientu. A aby to bylo co nejpohodlnější,...

Seriál o motorickém vývoji: Jak ve druhém roce dítě podpořit, aby se vyvíjelo správně?
Seriál o motorickém vývoji: Jak ve druhém roce dítě podpořit, aby se vyvíjelo správně?

Ve druhém roce se z kojence stává batole a jeho vývoj jde stále kupředu. Podívejte se, jaké aktivity mu v něm pomohou.

Najdete na iDNES.cz