Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Stav překladu do češtiny SW: Empire at War

  8:10aktualizováno  15. června 12:38
Stav překladu do češtiny SW: Empire at War
Jak dnes informoval TG, v současnosti je překlad hry Star Wars: Empire at War zhruba na 70%. K tomu se vyjádřil jeden z členů týmu, Petr Janalík:
Hned na úvod musím zdůraznit, že nástroj k převedení textu z textového souboru do hry pořád nefunguje ideálně, takže na české znaky si ještě chvilku počkáme, ale rozhodně to dořešíme. Také jsme už lehce překročili plánovaný termín dokončení, ale bohužel se nemůžeme plně věnovat jen překládání, takže práce jde pomaleji, než by se čekalo. Svůj podíl měl i menší zmatek v prvních dvou týdnech překládání. Přesto uděláme maximum pro to, aby zpoždění bylo co nejmenší a stihli jsme projekt dodělat do začátku června. Momentálně je rozesláno 70% textu, přeloženo skoro 50% a zkontrolováno 45%. Objevil se nám také patch 1.03, který upravuje především multiplayerové záležitosti. Přepisuje texty, takže čeština zmizí, ale už pracujeme na jeho integraci do překladu, aby mohl být použit na tuto i starší verze. Takže nám prosím zachovejte přízeň a vydržte, vynasnažíme se, abyste výsledkem nebyli zklamáni!
Druhou možností je použití slovenštiny, abyste hře alespoň trochu porozuměli.
Autor:


Nejčtenější

Další z rubriky

Chystá se čeština pro Final Fantasy XIII

Final Fantasy XIII

Skupina RK-Translations bude v tomto roce překládat další díl legendární japonské RPG série. Čeština pro Final Fantasy...

Překlad mytologické akce Hellblade

Hellblade: Senua's Sacrifice

Zahájen překlad mytologické akce Hellblade: Senua's Sacrifice o výpravě za záchranou duše z pekla.

Češtiny pro STEAM verze Final Fantasy IX a Final Fantasy X HD

Final Fantasy IX testovací obrázek

Skupina RK-Translations chystá češtiny pro STEAM verze Final Fantasy IX a Final Fantasy X HDNajdete na iDNES.cz