Spellforce: Platinum Edition

  12:00aktualizováno  10:40
Edice obsahuje hru Spellforce: The Order of Dawn a oba datadisky Spellforce: The Breath of Winter a Spellforce: Shadow of Phoenix a já vám pro ní právě připravil češtinu.

Spellforce: Platinum Edition - větší obrázek ze hry

Nenasytnost a lačnost po moci třinácti nejsilnějších mágů světa přivedla zemi do nekonečné spirály chaosu a zoufalství. Celé země mizely bez mrknutí oka poté co byla uvolněna ničivá síla přivolaná temnými rituály. Celé kontinenty byly roztříštěny jako sklo na malé kousíčky a rozmetány. Ty země které odolaly první vlně smetly obrovské amrády stmelené silou prastarých run. Zbylo jen několik ostrůvků spojených mafickými portály.
Jen několik let poté se temné síly opět shromáždily - silnější a mocnější než předtím - aby zavšily krvavou lázeň.
Ale stále je zde naděje. Proroctví praví o nesmrtelném člověku, spojeném s krvavými runami. Již brzy přijde čas kdy bude osud mnoha ležet v rukou jediného. ...

Tato edice obsahuje hru Spellforce: The Order of Dawn a oba datadisky Spellforce: The Breath of Winter a Spellforce: Shadow of Phoenix. Před instalací češtiny je nutné mít nainstalovánu hru Spellforce: Platinum Edition v 1.54.75!
Jedná se o testovací verzi. Pokud naleznete nesrovnalosti v textech, prosím kontaktujte mne na mém e-mailu. K dispozici máte dvě verze, jednu menší bez videí a jednu větší s videama. Vyberte si. Instalace je snadná, spustíte patch a řídíte se pokyny.

Download češtiny do hry (s videi) Spellforce: Platinum Edition (234 MB)

Download češtiny do hry (bez videí) Spellforce: Platinum Edition (4 275 kB)

Další informace o hře naleznete na serveru BonusWeb.

Domovská stránka autora překladu Kryšpína, díky za návštěvu.

Zde si můžete prohlédnout další obrázky z přeložené části
Spellforce: Platinum Edition - větší obrázek ze hry Spellforce: Platinum Edition - větší obrázek ze hry Spellforce: Platinum Edition - větší obrázek ze hry Spellforce: Platinum Edition - větší obrázek ze hry Spellforce: Platinum Edition - větší obrázek ze hry Spellforce: Platinum Edition - větší obrázek ze hry Spellforce: Platinum Edition - větší obrázek ze hry

Autor:

Nejčtenější

Další z rubriky

Dark souls 3

Dark Souls 3

Zdá se, že uzrála doba a tak nabízím ke stažení naši češtinu do této skoroažnáročné polízanice.

Disciples III: Renaissance

Disciples III: Renaissance

Právě jsme dokončili finálovou verzi češtiny, tedy včetně všech nahlášených chybek. Týká se verze FULL i LITE

Half Life 2

Half-Life 2

Akční hra Half-Life 2 získala od všech kritiků pozitivní ohlas. Na hře byly pozitivně hodnoceny vlastnosti jako...

Najdete na iDNES.cz