Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Space Odyssey 2.0

  12:00aktualizováno  9. dubna 2006 9:45
Na jednom CD, které se jednou za čas objevuje jako příloha nejmenovaného časopisu o počítačích sem našel tento výborný program, na odstranění veškerých nepotřebných souborů, které si systém Windows nebo jiné aplikace ukládají na Váš pevný disk. Program se mi tak zalíbil, že jsem se pokusil o jeho překlad.

Space Odyssey - větší obrázek z programu

Na jednom CD, které se jednou za čas objevuje jako příloha nejmenovaného časopisu o počítačích sem našel tento výborný program, na odstranění veškerých nepotřebných souborů, které si systém Windows nebo jiné aplikace ukládají na Váš pevný disk.
Program se jmenuje Space Odyssey verze 2.0. Tento program vyhledá všechny soubory temp, soubory historie a mnohé další soubory, které na Vašem disku jenom zabírají místo. Tyto soubory můžete potom smazat, přesunout, ignorovat nebo komprimovat do ZIP souboru. Doporučuji Vám program alespoň jednou vyzkoušet, abyste viděli co vše se na Vašem harddisku nachází, budete se asi divit, kolik souborů tam máte vlastně úplně zbytečně.

Instalace češtiny
Spusťte instalační soubor spaceodysseycz.exe a řiďte se podle pokynů na monitoru. Instalace češtinu je opravdu snadná ale raději si přečtěte poslední informační obrazovku instalace.

O trochu více místa na disku Vám přeje
Ondra Vráb Vrabec

Download češtiny do programu Space Odyssey 2.0 (370 kB)

Domovská stránka výrobce programu, firmy UltraSoft, kde naleznete samotnou instalaci.

Domovská stránka autora češtiny, Ondřeje "Vrába" Vrabce, díky za návštěvu.

Autor:


Nejčtenější

Další z rubriky

FastStone Capture

FastStone Capture

Prohlížeč obrázků se základními editačními funkcemi a možností snadného vytváření screenshotů. Čeština k dispozici i...

UltraEdit

UltraEdit

Výkonný editor pro Windows s jednoduchým ovládáním. Čeština pro verzi 25.00.0.58 x64

FILEminimizer Suite

FILEminimizer Suite

FILEminimizer Suite - program na komprimovanie obrázkov a fotografií. Skomprimuje tiež PowerPoint, Word a Excel súbory...Najdete na iDNES.cz