Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Sound Forge

  12:00aktualizováno  28. března 10:45
Program pro všechny milovníky úpravy zvukových souborů v počítači. Má opravdu širokou škálu možností a i proto se může hodit i čeština do nové verze Sound Forge 6.0e build 237.

Sound Forge 6.0 - větší obrázek z programu

Rok se s rokem sešel a protože firma Sonic Foundry vydala další verzi svého programu a nazvala ho Sound Forge 6.0e build 237, tak jsem pochopitelně neváhal a pokusil se pro vás připravit češtinu. V programu jsou přeložena jen pracovní okna a některá prostředí.
Chybová hlášení, bublinkové nápovědy, a stavové řádky nejsou přeloženy, vzhledem k rozsahu programu.

Instalace je stejná jako u verze předchozí a naleznete jí o pár řádek níže.

Zdraví Vás Kíša

28.3.2004 - Našla se vadná knihovna FRGPLUGS.dll, zřejmě při zipování,nebo při odesílání přes internet. !!! POZOR !!! vadnou knihovnu smazat a nahradit novou, v žádném případě nepřepisovat. Stáhnete jí hned u češtiny. Dávám jí samostatně, abyste nemuseli velkou češtinu zbytečně stahovat znovu. Za vzniklé potíže se omlouvám.
Kíša

Sound Forge 5.0 - větší obrázek z programu

Popis instalace

Před samotnou instalací, je potřeba všechny původní soubory zazálohovat !!!! Instalace spočívá v přepsání původních souborů novými.
POZOR!! Nepřepisují se všechny soubory, pouze ty které obsahují překlad.
Rozbalte ZIP soubor tam kam chcete a okopírujte rozbalené adresáře do adresáře programu, který je většinou na C:\program files\sonic foundry. Najdete tam stejné adresáře jako ty rozbalené. Nyní je okopírujte a na hlášku Tato složka již obsahuje..... zadejte ANO VŠEM, a je HOTOVO. Neměli byste mít s tímto kopírováním problémy.
Pokud nenajdete na výše uvedeném místě adresář, tak máte pravděpodobně program SF nainstalovaný jinde, nebo ho v počítači vůbec nemáte.
Překlad se může lišit od pravé funkce programu, z důvodu specifických názvů. Proto prosím buďte shovívavý. V programu jsou přeložena jen pracovní okna a některá prostředí. Chybová hlášení, bublinkové nápovědy, a stavové řádky nejsou přeloženy, vzhledem k rozsahu programu.

Zdraví Vás KÍŠA

Download češtiny do programu Sound Forge 6.0e build 237 (7 874 kB) + opravená knihovna FRGPLUGS.dll (99 kB), info v článku.

Download češtiny do programu Sound Forge 5.0e build 248 (5 073 kB)

Domovská stránka výrobce programu, firmy Sonic Foundry.

Autor:


Nejčtenější

Další z rubriky

NirLauncher

NirLauncher

NirLauncher tvorí 198 aplikácií,ktoré vám poskytnú rozsiahle informácie o vašom PC. Slovenčina do verzie 1.20.36

UltraEdit

UltraEdit

Výkonný editor pro Windows s jednoduchým ovládáním. Čeština pro verzi 25.00.0.58 x64

EaseUS Partition Master

EaseUS Partition Master

Tento program poskytuje celou řadu užitečných funkcí a nástrojů pro dělení disků i správu oddílů. Čeština pro verzi 12.9

Akční letáky
Akční letáky

Všechny akční letáky na jednom místě!Najdete na iDNES.cz