Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Sonic DVDit

  12:00aktualizováno  14. ledna 9:06
Pokud chcete tvořit své vlastní DVD, potřebujete k tomu většinounějaký slušný a jednoduchý program. A právě Sonic Solutions DVDit by vám mohl vyhovovat, zvláště když k němu máte nyní i češtinu do verze Pro HD 6.3 630B91A.

Sonic DVDit - větší obrázek z programu

Sonic DVDit Pro HD 6.3 630B91A

Jak už napovídá "přívlastek" HD, zaměřuje se tato verze na média HD a Blu-Ray. Přibylo několik nových funkcí a hlášek, ale uživatelské rozhraní se oproti předchozí verze neliší. Ovšem jedna změna je hned viditelná. Z názvu zmizelo slovo Solutions, proč, to opravdu nevím a ani to není nikde zdůvodněno. Ale to určitě nikomu vadit nebude.

DVDit! je produktem tradičního výrobce DVD authoring systémů – společnosti Sonic Solutions. DVDit! reprezentuje software nové generace na tvorbu DVD v jiných než holywoodských podmínkách. Slučuje v sobě širokou paletu vlastností s neuvěřitelně jednoduchým ovládáním Výroba titulů pomocí DVDit! je velice rychlá: začnete se svými sestříhanými audio a video sekvencemi, která DVDit! automaticky převede do odpovídajícího formátu vyžadovaného pro DVD. Následně se importuje pozadí, tlačítka, texty, efekty a další ovládací prvky za účelem vytvoření menu. Pak můžete propojit audio a video soubory s menu a vytvořit tak interaktivní prezentaci, výukovou aplikaci nebo jakýkoliv jiný interaktivní multimediální projekt. Až skončíte, DVDit! zaznamená celý obsah přímo na DVD-R nebo CD-R.
DVDit! je nejlevnější varianta určená pro základní DVD authoring, například archivace domácího videa. S DVDit! je již možné tvořit strukturálně náročnější projekty. DVDit! přidává možnost práce s jazykovými variantami projektu.

Oproti základní verzi se verze Pro v ničem prakticky neliší. Rozdíl je jen v tom, že program obsahuje ještě podprogram Express Labeler 2, který (ač jsem se snažil jak chtěl) tak nešel přeložit. Neustále se mi zobrazoval v angličtině i když jsem překlad provedl. Takže tento podprogram není přeložen.

Instalace se provádí přes patche. Stačí se jen jim řídit.
Poznámka: Program nelze ze stránek stáhnout ani jako trial verze. Jedině přímo zakoupit.

Download češtiny do programu Sonic DVDit Pro HD 6.3 630B91A (130 kB)

Download češtiny do programu Sonic Solutions DVDit Pro 6.0 604B78A (103 kB)

Download češtiny do programu Sonic Solutions DVDit 6.0 604B57A (102 kB)

Domovská stránka výrobce programu, firmy Sonic Solutions.

Domovská stránka autora překladu, Rostislava Bílka, díky za návštěvu.

Zde si můžete prohlédnout další obrázky z přeložené části
Sonic Solutions DVDit - větší obrázek z programu Sonic Solutions DVDit - větší obrázek z programu Sonic Solutions DVDit - větší obrázek z programu Sonic Solutions DVDit - větší obrázek z programu

Autor:


Nejčtenější

Další z rubriky

HyperSnap

HyperSnap

HyperSnap je program pro vytváření snímků obrazovky. Čeština do verze 8.16.05

FastStone Capture

FastStone Capture

Prohlížeč obrázků se základními editačními funkcemi a možností snadného vytváření screenshotů. Čeština k dispozici i...

EaseUS Partition Master

EaseUS Partition Master

Tento program poskytuje celou řadu užitečných funkcí a nástrojů pro dělení disků i správu oddílů. Čeština pro verzi 12.9

Akční letáky
Akční letáky

Všechny akční letáky na jednom místě!Najdete na iDNES.cz