Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Sniper - Art Of Victory

  12:00aktualizováno  27. března 7:44
Sledujete rádi svého nepřítele přes dalekohled své zbraně? Tak to je hra přímo pro vás, zvláště, když si můžete vyzkoušet i mou češtinu.

Sniper - Art Of Victory - větší obrázek ze hry

Druhá světová válka byla obrovským "divadlem", představením v němž různé jednotky bojovaly za společný cíl - za konečné vítězství své vlastní armády. V jejich řadách pak sehráli jedinečnou úlohu neviditelní a smrtonosní odstřelovači. Schopnost ležet dlouhé hodiny bez jediného pohnutí, čekat na ten správný okamžik k zasažení cíle - to vše, spolu s jejich vybavením, jim pomáhalo měnit dějiny jedním zmáčknutím spouště. Do téhle válečné hry jsem vám připravil češtinu.

Čeština je kompletně bez diakritiky a ve hře je přeloženo 100% textů!

 • přeloženo bylo i intro v podobě videa, proto je čeština objemnější
 • nainstalování češtiny na již rozehranou hru nepůsobí problémy

  Při překládání jsem zjistil, že potenciál autorů se hrou byl mnohem větší, ale pravděpodobně uspěchané vydání jí značně sráží na kolena. Hra měla být minimálně o 3 mise delší, měla obsahovat multiplayer a v misích jste měli být více vtaženi do příběhu nejrůznějšími rozhovory mezi němci, které jsem sice přeložil, ale při hraní narazíte jen na jejich zlomek. Překlad vznikl díky pomoci internetového obchodu Gameexpres, kterému tímto děkuji.

  Upozornění
  Tato čeština nesmí být bez souhlasu autorů zveřejněna jinde než na serveru Cestiny.CZ a Gameexpres. Pokud chcete češtinu šířit dále, tak jedině odkazem na tuto stránku. Dále nesmí být zmíněný patch bez souhlasu autorů upravován nebo jinak měněn.

  Download češtiny do hry Sniper - Art Of Victory (21 045 kB)

  Zde si můžete prohlédnout další obrázky z přeložené části
  Sniper - Art Of Victory - větší obrázek ze hry Sniper - Art Of Victory - větší obrázek ze hry Sniper - Art Of Victory - větší obrázek ze hry Sniper - Art Of Victory - větší obrázek ze hry Sniper - Art Of Victory - větší obrázek ze hry Sniper - Art Of Victory - větší obrázek ze hry Sniper - Art Of Victory - větší obrázek ze hry

 • Autor:


  Nejčtenější

  Další z rubriky

  Dark souls 3

  Dark Souls 3

  Zdá se, že uzrála doba a tak nabízím ke stažení naši češtinu do této skoroažnáročné polízanice.

  Disciples III: Renaissance

  Disciples III: Renaissance

  Právě jsme dokončili finálovou verzi češtiny, tedy včetně všech nahlášených chybek. Týká se verze FULL i LITE

  Age of Empires II: HD Edition

  Age of Empires II: HD Edition

  Age of Empires II: HD Edition je remakom starej klasiky Age of Empires II: Age of Kings vrátane datadisku The...  Najdete na iDNES.cz