Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

SmartBackup 1.6.x

  12:00aktualizováno  20. května 2005 9:02
SmartBackup je program pro zálohování dat. Anglické slovo smart znamená v překladu inteligentní, chytrý, vtipný. Název SmartBackup však není výplodem sebechvály jeho autorů, Smart Backup je skutečně inteligentní program se schopnostmi a možnostmi přesahující běžné zálohovací utility.

SmartBackup - větší obrázek z programu

SmartBackup je program pro zálohování dat. Anglické slovo smart znamená v překladu inteligentní, chytrý, vtipný. Název SmartBackup však není výplodem sebechvály jeho autorů, SmartBackup je skutečně inteligentní program se schopnostmi a možnostmi přesahující běžné zálohovací utility. Operační systém WINDOWS má již v sobě zahrnutou zálohovací utilitu, SmartBackup však nabízí snadnější, srozumitelnější a hlavně přímočarý způsob ovládání a nastavení. SmartBackup působí jako promyšlený celek, ve kterém bylo pamatováno snad na všechny situace a eventuality, které při zálohování mohou vzniknout. Nároční uživatelé očekávají od programů bohatou výbavu funkcí a možností a také bohaté možnosti nastavení a přizpůsobení. SmartBackup je program, jenž svou výbavou pozornost uživatele výpočetní techniky a tedy i český překlad rozhodně zaslouží.

Instalace češtiny:
Čeština do programu SmartBackup je představována jediným souborem "czech.lng". Soubor po stažení uložte do hlavního adresáře aplikace. V hlavním okně Smart Backupu pak zvolte Project > Preferences > Interface Language. V rozbalovacím políčku vyberte položku "czech" a volbu potvrďte tlačítkem OK. Aby se volba češtiny uplatnila v celém rozsahu, musíte SmartBackup restartovat.

Příjemnou práci s programem přeje
Ivan Štromer

Download češtiny do programu SmartBackup 1.6.x (19 kB)

Domovská stránka výrobce programu, firmy Onlime Media.

Domovská stránka autora češtiny, Ivana Štromera, díky za návštěvu.

Autor:


Nejčtenější

Další z rubriky

EaseUS Partition Master

EaseUS Partition Master

Tento program poskytuje celou řadu užitečných funkcí a nástrojů pro dělení disků i správu oddílů. Čeština pro verzi 12.9

Gom Player

GOM Player

GOM Player je multimediální přehrávač, který obsahuje řadu oblíbených kodeků pro přehrávání obrazu i zvuku a je...

NirLauncher

NirLauncher

NirLauncher tvorí 198 aplikácií,ktoré vám poskytnú rozsiahle informácie o vašom PC. Slovenčina do verzie 1.20.36

HUBNUTÍ: Dvojnásobná maminka zhubla 20 kilogramů
HUBNUTÍ: Dvojnásobná maminka zhubla 20 kilogramů

Maminka pod přezdívkou Adenka84 dokazuje, že opravdu lze omládnout! Během pár měsíců zhubla dvacet kilogramů – se dvěma dětmi, při návratu do práce a potížích se štítnou žlázou.Najdete na iDNES.cz