Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Ski Jump International 3

  12:00aktualizováno  3. ledna 2002 1:23
Nyní se Vám dostává do ruky zlepšená verze překladu hry SJ3. Vylepšeny byly hlavně ""nečeštinářské"" názvy některých slov. Jde hlavně o úpravu gramatiky a skloňování. Teď si tedy můžete opět o něco lépe užít český jazyk v této finské hře.

Ski Jump International 3

Nyní se Vám dostává do ruky zlepšená verze překladu hry SJ3. Vylepšeny byly hlavně "nečeštinářské" názvy některých slov. Jde hlavně o úpravu gramatiky a skloňování. Teď si tedy můžete opět o něco lépe užít český jazyk v této finské hře.

Instalace: Ta je velmi jednoduchá. Stačí spustit soubor sj3-cze.exe a řídit se pokyny na obrazovce.

Pokud v překladu objevíte další nejasnosti, něco špatně přeloženého apod., neváhejte, sedněte k PC, spusťe si Outlook a napište mi maila. Poté podrobně popište, kde Vám čeština "nesedí" nebo je špatně napsaná a já to opravím.

Pokud máte zájem o registrovanou verzi, vyplňte formulář Order.frm, který je součástí tohoto balíku - je plně v češtině. Vytiskněte ho a zašlete na adresu, která je na konci formuláře.
Ceny si můžete prohlédnou v Register.txt - jsou pouze v cizích měnách. Pokud si ale nechcete dělat hlavu s převodem peněz na cizí měny a jejich zasílání do ciziny, obraťte se na mne a já Vám jako spolupracovník Villa Könönena pro Českou republiku vše zařídím. Ceny najdete při instalaci.

Credits:
- chtěl bych poděkovat Villovi Könönenovi, že mi umožnil OFICIÁLNÍ překlad této hry
- dále chci poděkovat všem, kteří si kupují originální hry, protože pokud si vypálíte nebo koupíte pálenou hru, při- pravujete výrobce o plno peněz, které nemůže investovat do nových her = pak už nic k pálení mít nebudete!!!!!

Přeložil a upravil: Jan Habrdle

Download češtiny verze 1.1 do hry Ski Jump International 3 (82 kB)

Freeware verzi si můžete stáhnout na serveru PlnéHry.cz a posléze použít češtinu.

VŠECHNA PRÁVA VYHRAZENA!!! JE ZAKÁZÁNO POUŽÍVAT TUTO ČEŠTINU PRO KOMERČNÍ ÚČELY!!! BEZ SOUHLASU AUTORA NESMÍ BÝT ČEŠTINA JAKOUKOLIV FORMOU UPRAVOVÁNA!!! NA TUTO I PŘEDEŠLOU VERZI SE VZTAHUJE ZÁKON O OCHRANĚ AUTORSKÝCH PRÁV (č. 121/2000 Sb.), KTERÉ DRŽÍ AUTOR ČEŠTINY, TJ. JAN HABRDLE

Autor:


Nejčtenější

Další z rubriky

Captain Morgane and The Golden Turtle

Captain Morgane and The Golden Turtle

Zdravíme fanoušky adventur a přicházíme s naším dalším překladem a to do adventury Captain Morgane and The Golden...

Prey

Prey

Překlad Prey byl dokončen, takže se nyní můžete pustit do zajímavé sci-fi akce od Arkane naplno v češtině. Vydána...

Woodruff and the Schnibble of Azimuth

Woodruff and the Schnibble of Azimuth

Opravil jsem ve své češtině všechny nalezené chyby a nabízím vám novou, pravděpodobně poslední verzi.Najdete na iDNES.cz