Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Ski Jump International 3

  12:00aktualizováno  7. dubna 8:41
Zajímavé, hrám se skokanskou tématikou se až doposud většinou firmy vyhýbali. Až přednedávnem se objevila tahle zajímavůstka. Čechy byli kdysi rájem skokanů (kdeže loňské sněhy jsou) a tak si můžete zavzpomínat na zašlou slávu alespoň virtuálně. A protože programátor Ville Könönen (mimochodem Fin) nabídl tuhle hru jako freeware volně ke stažení, můžete si jí vyzkoušet i vy sami...

Ski Jump International 3

Zajímavé, hrám se skokanskou tématikou se až doposud většinou firmy vyhýbali. Až přednedávnem se objevila tahle zajímavůstka. Čechy byli kdysi rájem skokanů (kdeže loňské sněhy jsou) a tak si můžete zavzpomínat na zašlou slávu alespoň virtuálně. A protože programátor Ville Könönen (mimochodem Fin) nabídl tuhle hru jako freeware volně ke stažení, můžete si jí vyzkoušet i vy sami. Není třeba se nějak registrovat, ale komu se hra bude líbit, ten se může zaregistrovat a získá tak editor skokanských můstků, týmovou soutěž a další zajímavosti, které freeware verze neobsahuje.
Abych nechodil kolem horké kaše, prostě, hra mě zaujala, pěkně jsem se u ní pobavil a myslím, že hra si zaslouží český kabátek. Tak jsem nelenil a hru přeložil. Co chcete víc že?:-)
P.S. Ještě bude jedna verze češtiny, protože v téhle není přeloženej ROH GOUČE, ale to závisí na mém časovém plánu.

Instalace je celkem snadná, pokud se rozhodnete si hru stahnout, tak češtinu stačí poté rozbalit do adresáře s hru, a je to.
Petr Brázda - LPS

Download češtiny do hry Ski Jump International 3 CZ (26 kB)

Protože je hra freeware, můžete si o ní přečíst pár informací a zároveň jí zdarma stáhnout na našem serveru PlnéHry.cz a posléze použít češtinu.

Domovská stránka autora překladu: lps.hyperlink.cz, díky za návštěvu.

Autor:


Nejčtenější

Další z rubriky

Captain Morgane and The Golden Turtle

Captain Morgane and The Golden Turtle

Zdravíme fanoušky adventur a přicházíme s naším dalším překladem a to do adventury Captain Morgane and The Golden...

Mad Max

Mad Max

Česká lokalizace hry Mad Max pro PC Steam verzi.

Disciples III: Renaissance

Disciples III: Renaissance

Právě jsme dokončili finálovou verzi češtiny, tedy včetně všech nahlášených chybek. Týká se verze FULL i LITENajdete na iDNES.cz