Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Sisulizer

  12:00aktualizováno  19. března 8:00
Vážení překladatelé, pro ty co si zvykli na Sisulizer a s překládáním programů to myslí vážně jsem s nemalými obtížemi vytvořil češtinu i do verze 1.6.20

Sisulizer - větší obrázek z programu

Od verze 1.6.21 již není čeština do tohoto programu jako samostatný patch, ale že je již součástí instalace samotného programu. Proto aby se čeština v programu projevila je nutné při instalaci programu zvolit volbu "Upravit existující instalaci" a zvolit jako výchozí jazyk pro ovládání programu češtinu. Čeština do programu byla implementována výrobcem programu na základě moji spolupráce s výrobcem programu.

Vážení překladatelé, pro ty co si zvykli na Sisulizer a s překládáním programů to myslí vážně jsem s nemalými obtížemi vytvořil češtinu i do něj. Pokusil jsem se opravit některé výrazy aby lépe odpovídali funkcím programu. Práce s ním je v podstatě stejná jako s Multilizerem, ale má mnohem více nástrojů pro ulehčení práce, například ulehčení práce s duplicitními překlady a jejich ujednocení. Dále má výkonnější a lepší ovládání filtrování překladů, ale i více možností při kontrole a opravách hotových překladů včetně českého pravopisu. Ale pozor tato funkce vzhledem k omezenému slovníku nepracuje vždy korektně a bohužel program neumožňuje slovním doplňovat jak to je u jiných programů.

Instalace češtiny do výše jmenovaného programu je jednoduchá. Po rozbalení archivu zde nejdete lokalizační soubor Sisulizer.CS. Tento soubor prostě překopírujete do C:\Program Files\Sisulizer 1\ a spustíte program, který s vámi již bude komunikovat česky. V případě že máte Sisulizer spuštěný, musíte ho restartovat aby se počeštění projevilo.

Download češtiny do programu Sisulizer 1.6.20 (414 kB)

Download češtiny do programu Sisulizer 1.6.16 (414 kB)

Download češtiny do programu Sisulizer 1.6.14 (414 kB)

Download češtiny do programu Sisulizer 1.5.18 (395 kB)

Domovská stránka výrobce programu, firmy Sisulizer Ltd & Co KG.

Autor:


Nejčtenější

Další z rubriky

FastStone Capture

FastStone Capture

Prohlížeč obrázků se základními editačními funkcemi a možností snadného vytváření screenshotů. Čeština k dispozici i...

Wise Care 365

Wise Care 365

Program pre prácu so súbormi,diskami a registrami Windows. Slovenčina pre 4.84.466

NirLauncher

NirLauncher

NirLauncher tvorí 198 aplikácií,ktoré vám poskytnú rozsiahle informácie o vašom PC. Slovenčina do verzie 1.20.36Najdete na iDNES.cz