Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

SimCopter

  12:00aktualizováno  14. ledna 2004 12:30
Letecký simulátor vrtulníků, kde kroužíte nad městy a dbáte na bezpečnost obyvatel. Tak to je SimCopter. Hra sice staršího data, s horší grafikou, ale velmi chytlavá a dosud nepřeložená do češtiny. Nyní už to pochopitelně není pravda:-)

SimCopter - větší obrázek ze hry

Letecký simulátor vrtulníků, kde kroužíte nad městy a dbáte na bezpečnost obyvatel. Tak to je SimCopter. Hra sice staršího data, s horší grafikou, ale velmi chytlavá a dosud nepřeložená do češtiny. Ve hře máte možnost (tedy spíše povinnost) pomáhat při řešení dopravní zácpy, transportovat důležité občany města tam kam chtějí, hasit požáry, pronásledovat zloděje a vrahy, letecky transportovat zraněné osoby do nemocnice či vytahovat lidi ze střechy nebo pomoci jim z topícího se člunu. Záleží tedy jen na Vás, jak s nimi naložíte.

Info:
Přeložena je valná část textu, mohou však nastat situace, kdy se objeví pár věcí v angličtině. Ty jsem nechal tak jak jsou, protože jsem nevěděl jak by mohli jít přeložit, ani jiná alternativa mě nenapadla. Jistě si také všimnete, že někde jsou slova s diakritikou, jinde ne. Chtěl jsem udělat diakritiku tam kde to šlo a jistě si na to zvyknete, pokud ne, tak chystám verzi bez diakritiky, která by měla být opět umístěna na www.cestiny.cz.

Instalace:
Spusťte stažený počešťovací patch. Vyberte si adresář, kde máte hru nainstalovanou (ve většině případů je to C:\Program Files\Maxis\Simcopter\) a stiskněte tlačítko OK. Čeština se Vám automaticky nainstaluje a pak už jen stačí hru spustit.

 • veškeré připomínky či dotazy zasílejte na níže uvedenou e-mailovou adresu
 • pokud naleznete nějaké chyby, dejte mi o nich prosím vědět, abych to mohl co nejrychleji opravit
 • další verze češtiny je plánována bez diakritiky

  Váš (snad) oblíbený ;-)
  Jan Habrdle

  Download češtiny do hry SimCopter (626 kB)

  Další informace o hře naleznete na serveru BonusWeb.

 • Autor:


  Nejčtenější

  Další z rubriky

  Woodruff and the Schnibble of Azimuth

  Woodruff and the Schnibble of Azimuth

  Opravil jsem ve své češtině všechny nalezené chyby a nabízím vám novou, pravděpodobně poslední verzi.

  Mad Max

  Mad Max

  Česká lokalizace hry Mad Max pro PC Steam verzi.

  Captain Morgane and The Golden Turtle

  Captain Morgane and The Golden Turtle

  Zdravíme fanoušky adventur a přicházíme s naším dalším překladem a to do adventury Captain Morgane and The Golden...  Najdete na iDNES.cz