Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Silent Hunter 4: Wolves of the Pacific

  12:00aktualizováno  17. prosince 11:34
Hru Silent Hunter 4 - Wolves of the Pacific, která je v současné době dokončována rumunským týmem Ubisoftu, se společnost Playman s.r.o. rozhodla uvést v české lokalizaci formou titulků.

Silent Hunter 4 se zdá být tím, na co stovky tisíc fanoušků série čekají: pokračováním, které nabídne vylepšení na všech frontách, přitom však zůstane věrné hardcore základně. Dynamická kampaň se jeví nadmíru atmosféricky a bytelně, ti opravdoví kapitáni ponorek se však stejně nakonec sejdou na síti. A rozhodně zde budou mít co dělat. Díky intuitivnímu uživatelskému rozhraní by se navíc konečně mohli zapojit i ostatní. Pravda, i tak budou muset překonat nejednu překážku, ale kde jinde si užijí tak skvělý zážitek z podmořského světa a zákeřného potápění mocných křižníků?

Tuto hru vydává společnost Playman v češtině formou českých titulků ve hře. Práce na překladu byly minulý týden úspěšně dokončeny a v současné době čekáme na první českou betaverzi, na jejímž základě bude stanoven termín vydání. Pokud vše totiž půjde podle plánů, měli byste se české verze dočkat s minimálním časovým odstupem oproti vydání hry v Evropě – tj. v druhé polovině března 2007 (Playman).


Další informace o hře naleznete na serveru BonusWeb.

Autor:


Nejčtenější

Další z rubriky

Anno 1404

ANNO1448

Pokračování perfetkní strategické serie nás zavede do prostředí tajemného Orientu. A aby to bylo co nejpohodlnější,...

Tom Clancy’s Splinter Cell - Conviction

Tom Clancy’s Splinter Cell - Conviction

Další, již pátá špionážní série Splinter Cell je plánována na jaro roku 2010, ale už teď je jasné, že se dočkáme hry s...Najdete na iDNES.cz