Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Silent Hunter 4: U-boat Missions

  8:00aktualizováno  3:28
Německá kampaň, ve které bude působit potíže nepříteli i z velice odlehlých asijských ponorkových přístavišť v Penangu, Singapuru, Jakartě a Surabaji, vás čeká!

Silent Hunter 4: Wolves of the Pacific: U-boat Missions přináší nové zážitky hráčům původního Silent Hunter: Wolves of the Pacific. Zaměřuje se na německou ponorkovou kampaň v Indickém oceánu a přilehlých mořích.
Přídavek U-Boat Missions se zakládá na historických událostech a navíc nabízí hráčům velké množství nových funkcí a nového obsahu, včetně zbrusu nového a inovativního strategického prvku, jakým je přivolání další podpory, buď letecké, nebo námořní.
Jistě oceníte zvětšení vykreslované plochy, díky čemuž můžete spatřit vyvýšené části nepřátelských lodí ještě předtím, než se celé vynoří nad horizontem. Navíc v přídavku U-Boat Missions narazíte na nové jednotky, vylepšenou navigační mapu, vychytaný systém vylepšení a mnoho dalších věcí.
Hra vyjde v ČR a v češtině někdy na jaře 2008.


Další informace o hře naleznete na serveru BonusWeb.

Vydavatelem hry v ČR je společnost Playman.

Autor:


Nejčtenější

Další z rubriky

Anno 1404

ANNO1448

Pokračování perfetkní strategické serie nás zavede do prostředí tajemného Orientu. A aby to bylo co nejpohodlnější,...

Tom Clancy’s Splinter Cell - Conviction

Tom Clancy’s Splinter Cell - Conviction

Další, již pátá špionážní série Splinter Cell je plánována na jaro roku 2010, ale už teď je jasné, že se dočkáme hry s...Najdete na iDNES.cz