Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Server abCZ Překlady - texty písniček v češtině

  3:00aktualizováno  7. srpna 11:03
Server abCZ Překlady - texty písniček v češtině
Pravidelně se snažím i v tom málu času, co mi zbývá, podívat se i na okolní servery a seznamovat se s tím, co kde nového vzniklo, či naopak, co známého zase zaniklo. Nedávno jsem dostal mejlem upozornění na právě se rozjíždějící nový projekt a protože to je tak trošku v podobném duchu jako náš server, rád bych vás na něj upozornil.
Určitě se vám někdy stalo, že jste si pobrukovali svou oblíbenou písničku a najednou vam začalo vrtat, cože to tam ten zpěvák vlastně zpívá? No, pravda, málokdy to jsou nějaká hluboká moudra, většinou se jedná o lásku, peníze, no a pak zase o lásku :-)) Ale vyjímky potvrzují pravidlo :-)
A s tímhle problémem by mohl pomoci právě tenhle nový projekt. Jak mi napsal jeho webmaster, Doležal Roman neboli Dodo, s několika podobně postiženými nadšenci se pustili do shromažďování a překládání zahraničních textů z písniček do češtiny. Zatím mají ve svém archívu necelých 700 překladů, ale prý se pilně činí na dalších a v současné době už jim pomáhají i někteří návštěvníci.
Pokud jste tedy zvědaví na tenhle zajímavý počin, navštivte stránku

www.abCZ.cz

třeba tam naleznete i něco pro sebe.
Čedič
Autor:


Nejčtenější

Další z rubriky

Zahájen překlad Torment: Tides of Numenera

Torment: Tides of Numenera

TToN je nástupcem legendárního Planescape: Torment a stejně jako jeho předchůdce nás zavede do velmi neobvyklého světa,...

Vývojářský deník k Syberia 3

Syberia 3

Podívejte se na podrobné informace z vývoje téhle suprové hry.

Skupina RK-Translations.cz chystá češtinu pro Final Fantasy XIII-2

Final Fantasy XIII-2 CZ

Skupina RK-Translations.cz chystá češtinu pro Final Fantasy XIII-2 (STEAM)Najdete na iDNES.cz