Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Scarface: The World is Yours

  12:00aktualizováno  18. prosince 2007 1:09
Další gansterka se k nám blíží. Third-person střílečka na motivy filmu Zjizvená tvář s Al Pacinem nás zavede za nechvalně proslulým kubánským drogovým magnátaém a to díky CD Projektu v češtině formou přeložených textů ve hře.

Gangsterská third-person střílečka na motivy filmu Zjizvená tvář s Al Pacinem. Mysleli, že drogový král Tony Montana byl zabit, ale není tomu tak. Tony Montana jen tak nezahyne. Sosa si vzal vše, co bývalo jeho – teď sice nemá nic, ale to ho rozhodně nezastaví. Pln nenávisti se vrací zpět, aby znovu dobyl své území a vystavěl svou říši. Zatím však má jen svou odvahu – a své slovo...... Prožijte bouřlivý život nechvalně proslulého kubánského drogového magnáta, který poněkud předefinoval americký sen.

Tento titul přinese na trh firma CD Projekt a to v české verzi - bude přeložen všechen text, dabing zůstane původní. Těšit se můžeme už v říjnu 2006.


Další informace o hře naleznete na serveru BonusWeb.

Autor:


Nejčtenější

Další z rubriky

Assassin´s Creed 2

Assassin´s Creed 2

Pokračování populárního simulátoru zabijáka Altaira z 12. století ve Svaté zemi se tentokráte bude odehrávat v...

R.U.S.E.

R.U.S.E.

Nový typ válečné strategie Tentokráte nepůjde ani tak o tradiční taktiku, jako spíše o možnost protivníka zmást...Najdete na iDNES.cz