S.T.A.L.K.E.R.: Shadow of Chernobyl

  2:09aktualizováno  28. dubna 2007 7:40
S.T.A.L.K.E.R.: Shadow of Chernobyl

S.T.A.L.K.E.R.: Shadow of Chernobyl je akční hrou s velmi zjednodušenými RPG prvky od Ukrajinské společnosti GSC Gamesworld. S.T.A.L.K.E.R. hráči nabídne obrovský svět o rozloze větší než 30.000 km čtverečních, možnost řídit přes třicet různých vozidel včetně helikoptéry, nákladních automobilů, robotů a na akční hru poměrně netradiční nelineární příběh. Pojistkou grafické kvality má být interně vyvíjený X-Ray engine, který údajně zvládá většinu možností výkonných grafických karet i na pomalejších počítačích. U akční hry je dnes již samozřejmostí, že bude podporovat multiplayer, který bude ve této hře přítomen hned v několika módech.
Vydání hry je v ČR plánováno v polovině února 2006 a bude přeložena formou českých titulků, dabing tedy zůstane původní.

27.3.2007 - Společnost CD Projekt dokončila českou verzi očekávané akční hry S.T.A.L.K.E.R., která se na trhu objeví ve druhé polovině dubna. Pro naše zákazníky jsme si opět připravili celou řadu bonusů zpříjemňujících nákup originální CZ verze. Uvnitř balení naleznete kromě hry na DVD tištěnou mapu Zóny, tištěnou barevnou příručku popisující úskalí a nástrahy Zóny, kartičku s kódem umožňující přístup k novým mapám a skinům ve hře více hráčů a celkovou atraktivitu balení ještě více zvýrazní efektní ražba použitá na přední straně krabičky. Zároveň s vydáním této tiskové zprávy zveřejňujeme galerii screenshotů z české verze hry.

27.4.2007Společnost CD Projekt uvedla hru na trh v profesionální české verzi (české titulky, ruský dabing + český dabing videosekvencí) 19. dubna 2007.


Další informace o hře naleznete na serveru BonusWeb.

Vydavatelem hry v ČR je společnost CD Projekt.

Autor:


Nejčtenější

Další z rubriky

Tom Clancy’s Splinter Cell - Conviction

Tom Clancy’s Splinter Cell - Conviction

Další, již pátá špionážní série Splinter Cell je plánována na jaro roku 2010, ale už teď je jasné, že se dočkáme hry s...

Assassin´s Creed 2

Assassin´s Creed 2

Pokračování populárního simulátoru zabijáka Altaira z 12. století ve Svaté zemi se tentokráte bude odehrávat v...

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové
Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem řady kampaní a přednášek je především poukázat na to, že rakovina prsu může postihnout každou ženu bez ohledu na věk. Včasné nalezení nádoru značně zvyšuje šanci uzdravení.Najdete na iDNES.cz