Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Runaway 2: Želví sen

  12:00aktualizováno  18. prosince 2007 1:39
Pokračování úspěšné point and click adventury Runaway se rovněž dočká češtiny. Překlad se bude týkat in-game textů, manuálu i instalátoru.

Skvělá point and click adventure Runaway měla díky všemožným problémům pomalý nástup, ale nakonec díky svým kvalitám dosáhla v mnoha zemích nečekaného úspěchu. Tvůrce z týmu Pendulo Studios nečekaný úspěch povzbudil a také je to doslova zachránilo z hrobníkovy lopaty. Nicméně se okamžitě pustili do prací na druhém díle. Runaway 2 hráče opět postaví do role Briana a Giny, kteří jsou na společné dovolené na Havaji. Jako obvykle se však něco pokazí a místo dovolené zažijí oba dva další neuvěřitelná dobrodružství. V jeho průběhu se podívají na nádherné tropické pláže, navštíví neprostupný prales i zasněžené hory, potkají spoustu podivných postav včetně některých dobře známých, budou se potýkat s odkazem zapomenutých civilizací, zkrátka nebudou se ani trošku nudit.

Firma Hypermax tuto hru vydala v češtině a to formou překladu instalátoru, manuálu a in-game textů. Hra vyšla 31.8.2007.


Další informace o hře naleznete na serveru BonusWeb.

Autor:


Nejčtenější

Další z rubriky

Call of Juarez: Bound in Blood

Call of Juarez

Úspěšná FPS akce z Divoké západu Call of Juarez se dočká pokračování v podobě prequelu. Ten by nás měl zavést mimo jiné...

Assassin´s Creed 2

Assassin´s Creed 2

Pokračování populárního simulátoru zabijáka Altaira z 12. století ve Svaté zemi se tentokráte bude odehrávat v...Najdete na iDNES.cz