Roger Wilco

  12:00aktualizováno  27. dubna 2005 12:26
Roger Wilco je jednoduchý prográmek pro hlasovou komunikaci přes internet nebo místní síť. Takových je na internetu spousta, odlišuje jej ale jeho určení. Byl vytvořen pro hlasovou komunikaci ve hrách.....

Roger Wilco - větší obrázek z programu

Roger Wilco je jednoduchý prográmek pro hlasovou komunikaci přes internet nebo místní síť. Takových je na internetu spousta, odlišuje jej ale jeho určení. Byl vytvořen pro hlasovou komunikaci ve hrách. To znamená, že vám nebude blokovat zvukovou kartu a normálně uslyšíte všechny zvuky ve hře. Ovšem pozor – program nefunguje na všech zvukových kartách – je možné že budete moci pouze pouslouchat, ale nebude vám dovoleno vysílat. Tady pak pomůže jen download nových driverů, nebo výměna zvukové karty. Ale každopádně stojí za to program alespoŇ vyzkoušet.

Toto je můj teprve druhý dokončený překlad do češtiny, proto omluvte případné gramatické chyby. Překlad bohužel není úplný – nepovedlo se mi přeložit 4 záložky v hlavním menu programu, ukazatele statusu připojení na kanál, systémové hlášení programu a dvě další maličkosti v proramu.

Instalace:
Program je freeware – nejdříve si jej stáhnete na dole uvedené domovské stránce. Poté jej nainstalujte a přepište spouštěcí soubor českou verzí a je hotovo.

Download češtiny do Roger Wilco CZ (68 kB)

Domovská stránka programu Roger Wilco, kde si lze program stáhnout.

Autor:


Nejčtenější

Další z rubriky

Gom Player

GOM Player

GOM Player je multimediální přehrávač, který obsahuje řadu oblíbených kodeků pro přehrávání obrazu i zvuku a je...

UltraEdit

UltraEdit

Výkonný editor pro Windows s jednoduchým ovládáním. Čeština pro verzi 25.00.0.58 x64

ACDSee Photo Studio Ultimate

ACDSee Photo Studio Ultimate

Výrobce přejmenoval původní ACDSee Ultimate na ACDSee Photo Studio Ultimate, ale i tak nepříjdete o svou oblíbenou...Najdete na iDNES.cz